, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Viljandimaa meeste võrkpalliliiga Suur Vend turniiril algas teine mängudering.
Viljandimaa meeste võrkpalliliiga Suur Vend turniiril algas teine mängudering. Foto: Elmo Riig / Sakala

Eelmisel nädalal mängiti Viljandimaa meeste võrkpallimeistrivõistluste Suure Venna liigas neli põhiturniiri teise ringi kohtumist.

Möödunud kolmapäeval pidasid Viljandi spordihoones viiegeimilise lahingu Veteranid ja Suur Vend. Kui avaringis olid Veteranid pidanud samalt vastaselt vastu võtma 2:3 kaotuse, siis seekord andis otsustav viies geim vastupidise tulemuse.

Viis geimi rassisid neljapäeval spordihoones ka SK Valma-Tamme ja Spordikooli esindus. Seni turniiril vaid kaotusi vastu võtma pidanud Kõpu valla esindus teenis oma esimese võidu. SK Valma-Tamme ja Spordikooli esimene kohtumine oli samuti viiegeimiline, ent 3:2 võidu pälvis tookord Spordikool.

Võidukalt alustas ringi ka meistrivõistluste liider BuilderEst Grupp, kes reedel peetud kohtumises võitis 3:0 tulemusega Tarvastu valda. Laupäeval Päril aset leidnud neljas mäng, milles olid vastamisi Pärsti vald ja SK Valma-Tamme, lõppes kodusaali eelist kasutanud Pärsti 3:0 võiduga.

Eeloleval nädalal mängitakse turniiril kaks kohtumist: kolmapäeval kell 19.30 kohtuvad Viljandi spordihoones Veteranid ja Spordikool ning reedel kell 19.30 on Mustla koolimaja saalis vastamisi Tarvastu vald ja Suur Vend.