FOTO: Toms Norde

No šā gada 12. janvāra durvis vērusi dizaina pieczvaigžņu viesnīca Rīgā «Grand Poet Hotel». To izveidojusi Latvijā radīta viesnīcu ķēde «Semarah Hotels», kuras tīklā ir arī tādas viesnīcas kā «Metropole» un «Lielupe».

«Atklājot viesnīcu Raiņa bulvārī, tiek vērta jauna lappuse «Semarah Hotels» stāstā. Šī ir pirmā dizaina viesnīca Rīgā, kas ir modernās mākslas un bohēmiskā dzīvesveida suminājums. Apmeklētāji tiks priecēti ne vien ar unikālu dizainu, bet arī ar skatu uz vienu no Rīgas romantiskākajiem parkiem – Bastejkalnu. Viesnīcas ēkai ir sena un spilgta vēsture, kuras saglabāšanai rekonstrukcijas procesā ir pievērsta īpaša rūpība,» atklāj viesnīcu tīkla «Semarah Hotels» vadītāja Olga Smirnova.

«Grand Poet Hotel» atrodas Raiņa bulvārī 5/6, kas ir vēsturiskās Rīgas pašā centrā, netālu no Brīvības pieminekļa. Viesnīcas nosaukums sevī nes dualitāti, kas bieži vien iemiesojas arī dzejniekos, – lietišķums un bohēmiskums. Savukārt

pati ēka ir arhitektūras piemineklis, tādēļ tajā ir saglabātas pēc iespējas vairāk autentisku lietu, piemēram, koka kāpnes piecu stāvu garumā un vēsturiskās podiņu krāsnis.

Viesnīcas dizainu ir veidojusi zviedru kompānija «Stylt Trampoli».

Jaunajā viesnīcā atrodas 168 eleganti numuri, tai skaitā arī īpaši grezni apartamenti. «Te viss atrodas vienuviet – restorāns jaunai un izsmalcinātai gastronomiskajai pieredzei, modernas pasākumu un konferenču telpas, plašs Wellness centrs, kā arī trīs elegantas SPA procedūru telpas, kas tiks atvērtas jau agrā pavasarī. Viesnīca ir īsta pērle dizaina apbrīnotājiem, dzīves baudītājiem un kultūras pieredžu apreibinātajiem,» teic viesnīcas «Grand Poet Hotel» vadītājs Māris Alnis.

«Semarah Hotels» ir Latvijā dibināta viesnīcu ķēde ar ilgstošu pieredzi augsta servisa nodrošināšanā. Šobrīd viesnīcu tīkls var lepoties ar kūrorta viesnīcu «Lielupe», četrzvaigžņu vēsturisko viesnīcu «Metropole» un eleganto dizaina viesnīcu Raiņa bulvārī «Grand Poet Hotel». Katra no tām ir ar savu unikālo stāstu un vērtībām.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO