Merilina Monro

FOTO: aclbraga, CC BY-NC 2.0

Pasaulslavenā dīva un skaistuma etalons, aktrise Merilina Monro, šķiet, pēc nāves savu popularitāti ir tikai vairojusi, un daudzas dāmas viņu ir izvēlējušās par savu elku, kuru ne tikai apbrīnot, bet arī līdzināties. Vai maz ir iespējams pārspēt oriģinālu?

Pagājušajā sestdienā Jūrmalā norisinājās pasaules slavenākās blondīnes Merilinas Monro dubultnieku konkursa fināls un uzvarētājas noskaidrošana. Konkursā uzvarēja divdesmit deviņus gadus vecā Oļesja Roščina.

Konkursa pirmās vietas ieguvēja kļūs par festivāla “Jūras pērle 2018” seju – viņu gaida ikdienas fotosesijas ar teātra un kino zvaigznēm, kā arī iznāciens uz lielās skatuves goda viešņas statusā. Pārējās konkursa dalībnieces saņēma biļetes uz festivāla koncertiem, dāvanas un goda rakstus.

Merilina Monro

FOTO: MTAPhotos, CC BY-SA 2.0

Pasākumu vadīja populārais radio raidījumu vadītājs Edmunds Kaševskis un aktieris Artūrs Fedjajevs. Muzikālā viešņa – dziedātāja Diāna Pīrāgs Merilinas Monro tēlā. Konkursa žūrijas sastāvā: Dailes teātra aktieris Andris Bērziņš, stiliste Vlada Dubrovska žurnāla “Ļubļu” galvenā redaktore Inna Avina, portāla rus.tvnet.lv redaktore Ļubova Šafro. Žūrijas priekšsēdētāja – starptautiskā teātra un kino mūzikas festivāla “Jūras pērle” organizatore, producentu firmas Amber Way vadītāja Ilona Anna Kuzņecova.

“Norma Džīna Beikere, viņa arī Merilina Monro, ir zvaigzne, kuras tēls iemieso ne tikai 20. gs. amerikāņu kinematogrāfu, bet arī kino kopumā, tādēļ izvēlējāmies šo tēlu mūsu festivāla logotipam, kā arī pirmo reizi Latvijā organizējam viņas dubultnieku konkursu. Žūrijai tiešām bija grūti izvēlēties labāko Merilinu Monro. Visas dalībnieces lieliski sagatavojās konkursam – tērpi, aktiermāksla, valdzinājums. Vēlos pateikties visām meitenēm, kas radīja šos svētkus,” teica konkursa organizatore Ilona Anna Kuzņecova.

Starptautiskais teātra un kino mūzikas festivāls “Jūras pērle” notiks no 30.jūlija līdz 3.augustam Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO