FOTO: AFP

Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja atkal kritusi sociālo tīklu lietotāju nežēlastībā reveransa dēļ, ko izpildīja, sasveicinoties ar princi Viljamu.

Terēza Meja var būt eksperte daudzās lietās, bet “pareiza paklanīšanās”, pēc interneta lietotāju domām, nav viena no tām, tādēļ premjerministres jaunākais mēģinājums izpildīt tradicionālo sveicienu ir kļuvis par virālu apsmiekla objektu.

Pretstatā elegantam kniksim Mejas iespaidīgi dziļais reveranss princim Viljamam lika salīkt un izskatīties samulsušam. Jāatzīmē, ka viņa arī iepriekš ir izpildījusi neveiklus reveransus, satiekot karaliskās ģimenes pārstāvjus.

Saskaņā ar etiķeti sievietēm ir jāizpilda reveranss, satiekoties un atvadoties no karaliskās ģimenes locekļiem. Noteikts, ka reveransam vajadzētu būt “diskrētai, bet cienījamai kustībai ar lēnu ietupienu, saglabājot acu kontaktu un vienu kāju ieliecot atpakaļ”. Tāpat “etiķetes bībelē” norādīts, ka “knikši nedrīkst būt pārspīlēti”.

Interneta lietotāji metās izsmiet Meju, rakstot, ka “premjerministre ir piedzērusies vai mēģina aizbēgt”, citam bilstot, ka Meja “salauzīs muguru, ja ielieksies vēl dziļāk”.

“Es sāku apbrīnot Terēzas Mejas atlētismu. Esmu 41 gadu jaunāks un neuzdrošinos šādi izlocīties,” rakstīja kāds interneta lietotājs.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO