Baumas un drāmas slavenībām seko ik uz soļa! No Kailijas Dženeres līdz Bejonsei, šīs slavenības ir nokļuvušas paternitātes skandālu epicentrā.

Apskatīsim, kuras slavenības ir nonākušas situācijās, kad viņām ir jāpierāda sava taisnība.

Kianu Rīvs

2010. gadā sieviete vārda Kārena Sala apgalvoja, ka aktieris ir viņas četru pieaugušo bērnu tēvs, pieprasot 15 000 ASV dolārus mēnesī bērnu pabalstam, kā arī 3 miljonus ASV dolāru mēnesī savām vajadzībām. Beigās gan izrādījās, ka sieviete vienkārši vēlas naudu, jo Rīvs jau bija iesniedzis pierādījumus, ka bērni nav viņa, vēl pirms sieviete nopietni paspēja vērsties tiesā.

Kortnija Kardašjana

Ak, šī aizmirstā Kardašjanu drāma. Modelis Maikls Girdženti 2013. gadā nāca klajā ar paziņojumu, ka viņš ir patiesais Meisona Disika (Kortnijas pirmā dēla) tēvs.

Lieta gan ātri tika aizmirsta, jo 27 gadus vecais modelis “izkrita” melu detektora testā un ātri kļuva skaidrs, ka viņš ar Kardašjanu nemaz nav pārgulējis.

Bejonse

Patiesībā, šis ir maternitātes skandāls, bet ir pārāk populārs, lai to aizmirstu. Kāda sieviete vārdā Tīna Sealesa apgalvoja, ka viņa ir Bejonses meitas Blū Aivijas bioloģiskā māte, tieši tajā laikā, kad mediji apsūdzēja skatuves dīvu grūtniecības iestudēšanā. Vēlāk tika atklāts, ka Tīna ir mēģinājusi iesūdzēt tiesā arī Kimu Kardašjanu un Kanji Vestu, kā arī Kembridžas hercogu un hercogieni, apalvojot, ka viņa ir visu šo zvaigžņu bērnu īstā māte.

Idriss Elba

Pasaule bija iepriecināta, kad aktieris Idriss Elba 2010. gadā preses konferencē paziņoja, ka viņš un viņa tā laika draudzene ir kļuvuši par mazuļa vecākiem. Viņa tuvākos draugus gan māca šaubas, un viņi iedrošināja Elbu veikt paternitātes testu. Kā izrādījās, mazulis nebija viņa, un aktieris notikušo raksturo kā “dūri sejā”.

Jay Z

Šķiet, ka Kārteru ģimene nav sveša ar skandāliem, kuros iesaistīti bērni. Kāds jaunietis vārdā Rimirs Satervaits 2015. gadā paziņoja, ka ir repera dēls, kā arī pieprasīja Jay Z nodot DNS paternitātes testam, lai pierādītu savu taisnību. Lai gan Jay Z joprojām nav piekritis, puisis solīja, ka neapstāsies pieprasīt testu, “iekams nav panākta taisnība”.

Kailija Dženere

Kardašjanu ģimenes jaunākā māsiņa tika apsūdzēta par stāšanos intīmās attiecībās ar viņas bijušo miesassargu Timu Čangu, kurš, kā apgalvo fani, ir īstais viņas meitas tēvs. Lai gan Kailija nav komentējusi spekulācijas, Čangs ir paziņojis, ka baumas ir “absurdas” un “aizskarošas”.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams