FOTO: TV3 publicitātes

Svētdien, 23. septembra, vakarā TV3 ekrānos būs skatāms šova “X Faktors” trešās atlases raidījums. Vakara gaitā žūriju pārsteigs Intara Busuļa brālis, māksliniece, kas slavu izpelnījusies arī ārzemēs, operdziedātājs ar inženiera izglītību un pat kāds īpaši pikants pārsteigums Aijai! Kas tas būs? Skaties un noskaidro!

Starp spilgtākajiem dalībniekiem ir efektīvākā tēla īpašniece Jeļena no Rēzeknes, kas atlasei ir gatavojusies īpaši uzcītīgi - apmeklējusi deju nodarbības, pavadījusi ilgu laiku “liktenīgās” kleitas meklējumus un pat nomainījusi savu matu krāsu! Jeļena pagājušajā gadā savu profesionalitāti jau ir pierādījusi piedaloties šovā “Balss” Polijā un arī šoreiz viņa ir gatava pārsteigt skatītājus.

Skatītāju gaidītākais priekšnesums ir Intara Busuļa brāļa jeb Laura Bush uzstāšanās. Lauris stāsta, ka lai arī ikdienā viņš ir mehatroniķis, šovā viņš ir ieradies ar nopietniem nolūkiem. Vai Laurim izdosies nokļūt uz vienas skatuves ar brāli?

Žūriju pamatīgi sasmīdinās kāds dalībnieks, kurš nāk klajā ar skaļu paziņojumu, ka nav jāiegūst muzikālā izglītība, mācoties desmitiem gadu, jo var taču vienkārši būt par kurjeru, braukt mašīnā un dziedāt. Bet, vai ar šo taktiku būs pietiekami, lai puisim izdotos nopelnīt “jā” un tikt tālāk?

Kāda dalībniece nolemj doties tēva pēdās, iekarojot Latvijas šovbiznesa smailes – Paulas tētis reiz piedalījies “Talantu Fabrikā” ar skatuves vārdu Daddy, turpat piedalījās arī šobrīd populārā mūziķe Liene Šomase, dziedātāja un dīdžeja Elīna Fūrmane, u.c. Paula uzsver, ka viņa ir atšķirīga no citiem un vēlas lauzt stereotipus par blondīnēm, kas valda sabiedrībā, jo viņa ir mācījusies Amerikā, vienmēr tiecas uz augstāko un viņa plāno uzsākt studijas medicīnas inženierijā vai astrofizikā.

Starp citiem dalībniekiem būs arī dāma ar garākajiem matiem šova vēsturē, dāmu duets, kuras “sadziedājās” draugiem.lv, latviete, kas atgriezusies Latvijā no Anglijas Dziesmu svētku 2018. dēļ, kāda puiša fanu rindās būs arī Markuss no Viņas Melo labāk jeb Dailes teātra aktieris Mārtiņš Upenieks, inženierzinātņu doktors, izpildot operu un citi.

Atgādinām, ka atlases raidījumu ietvaros tiek atlasīti labākie no labākajiem pretendentiem uz nākamo atlases kārtu – krēslu izaicinājumiem, kuru laikā katram žūrijas pārstāvim tiek dots uzdevums izvēlēties savai komandai atbilstošākos 4 pretendentus, kurus virzīt pretī uzvarai. Pretendenti tiek izvēlēti sekojošajās kategorijās: 16-25 gadi, 25 un vairāk gadu, kā arī vokālās grupas.

Kā šiem dalībniekiem veiksies? Skaties šovu “X Faktors” 23. septembra vakarā un noskaidro!

Fotogalerija: "X Faktora" trešās atlases raidījums
Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO