Stacijas laukumā atklāta lielformāta brīvdabas foto izstāde "Rīga 100 gados", aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāju pārstāvji.

Izstādes rīkotāji norāda, ka Latvijas simtgadei veltīta fotoizstāde "Rīga 100 gados" piedāvā ieskatu Latvijai un Rīgai nozīmīgos notikumos gadsimta garumā. Izstāde ļaus apmeklētājiem iegūt padziļinātas zināšanas par savu valsti, Rīgu un tās vēstures notikumiem, aplūkojot ekspozīcijā izvietotās 50 fotogrāfijas.

"Izstādē apkopotie 50 attēli ir vizuāls stāsts par Latvijas vēsturi 100 gados caur notikumiem Rīgā, kur risinājušies valstij nozīmīgi notikumi. Izstāde ir par Latvijas cilvēkiem un visu, kas ar viņiem ir noticis 100 gadu laikā. Latvijas jubilejas gadā izstāde atšķirīgās kolekcijas versijās bija skatāma - Bordo (Francija), Tallinā (Igaunija), Viļņā (Lietuva) un Līvu laukumā Rīgas svētku ietvaros, un tagad laukumā pie tirdzniecības centra "Origo"," sacīja Znotiņš.

Fotoizstādē "Rīga 100 gados" būs apskatāmi darbi no Latvijas Nacionālā arhīva, Latvijas Kara muzeja, Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja un Brāļu kapu komitejas arhīviem, kā arī mūsdienu fotogrāfu, kā piemēram, Gunāra Janaiša, Aivara Liepiņa, Agneses Zeltiņas darbi.

Izstāde ir iekļauta Latvijas valsts simtgades Rīgas pasākumu programmā, to rīko Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Fotoizstāde būs apskatāma bez maksas un visu diennakti līdz 2019. gada martam.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO