FOTO: Leta/ Mārtiņš Otto/ TVnet

19. novembrī pie Latvijas Nacionālās bibliotēkas notika simtgadei veltīts bezmaksas koncerts "Mīlestības vārdā. 18+", kurā piedalījās arī jaunā dziedātāja Evija Vēbere, kuras dziedājums izpelnījās plašu kritiku no dažādu mūziķu puses. Sašutumu pauda arī komponists Mārtiņš Brauns. 

Brauns izdevumam "Privātā dzīve" atklāja, ka Vēbere izpildīja viņa komponēto dziesmu "Veltījums" kino balvas "Lielais Kristaps" pasniegšanas ceremonijā.

"Šī meitene izkropļoja arī manu dziesmu. Viņa to izdarīja bērnišķīgā balsī ar pusdebilu pieskaņu," skarbs ir komponists.

Kā izdevumam atklāj Brauns, ar viņu šīs dziesmas izpildījums netika saskaņots, tādēļ briedušas lielas nepatikšanas, kas varēja beigties pat ar tiesu darbiem - komponists "Privātajai Dzīvei" pastāstījis, ka Vēbere tādā veidā pārkāpusi autortiesības: "Līdzko tas aiziet masu informācijas līdzekļos, draud desmitiem tūkstošu eiro sods. Man nav lielas vēlēšanās tādu pieprasīt, es tikai gribu, lai manus darbus bez atļaujas neaiztiek." 

Pēc Brauna domām, tas, ko dara Vēbere, ir "slimi", turklāt tas, ko viņa esot izdarījusi ar Imanta Kalniņa dziesmu, dēvējams kā parodija. "Lai viņa tā sevi pārdod ar savām dziesmām, ne citu!" 

36

Kā zināms, koncertā “Mīlestības vārdā. 18+” Vēbere izpildīja dziesmu "Svētku diena", kas klausītājiem vislabāk atmiņā palikusi talantīgās Olgas Rajeckas izpildījumā.

Fotogalerija: Koncerts "Mīlestības vārdā. 18+"

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO