Pašmāju dziedātāja Liene Greifāne, kura studē režiju Krievijas Valsts kinematogrāfijas institūtā Maskavā, sociālajā tīklā "Facebook"publicējusi visai neglaimojošus vārdus šova "X Faktors" uzvarētājai Kattie.

16. decembrī noslēdzās grandiozā šova "X Faktors" otrā sezona - tajā uzvaras laurus plūca dziedātāja no Baltkrievijas Kattie. Talantīgās meitenes uzvara daudzus sajūsmināja, bet bija arī tikpat daudzi, kuros tas radīja sašutumu.

» Domas dalās: soctīklu lietotāji par "X Faktora" rezultātiem

Foto: "X Faktora" otrās sezonas fināla spilgtākie mirkļi

Dziedātāja Liene Greifāne nostājās sašutušo pusē un pauda savu viedokli vietnē "Facebook", pēc tam gan ierakstu no sociālajiem tīkliem izdzēšot: 

"Latvieši mani tiešām izbrīna. Nepietiek, ka uz Eirovīziju aizbrauc citas valsts iedzīvotāja, tagad arī 10 000 eiro aizved uz Baltkrieviju. Kad latvju tauta paliks vienota? Viens par visiem, visi par vienu."

"Vai tiešām skaudība un negantais ieradums - nevēlēt savējiem labu rezultātu - nekad nebeigsies?" jautā dziedātāja.

"Kāpēc citas valstis māk pastāvēt par savējiem? Paskataties uz Kazahstāņiem, Krieviem, Ukraiņiem, Baltkrieviem! Nekad neredzēsiet, ka viņi savējiem vēlēs zaudēt, ka skaudīs panākumus. Žēl, tiešām žēl. Kur ir mūsu Cukura oficiāli nepierādītā mazmeita? Kāds Latvijai būs labums no tā, ka 10 000 eiro aizved uz Baltkrieviju un paraksta līgumu ar Sony? Gribas vienkārši sapurināt visus un atvērt acis. Sāciet mīlēt savus māksliniekus, sāciet cienīt! Viss, ko viņi dara, ir jūsu dēļ - jūsu ausu, acu, svētku, prieku un bēdu dēļ. Izlikta mīlestība uz papīra, ierakstīta audio, video utt. Ja māksliniekam atpakaļ nenāk kaut vai apkārtējo cieņa un pozitīva enerģija, viņam vairs nav kā dēļ radīt. Jūs salaužat savējos."

Dziedātāja uzskata, ka šādā veidā latvieši izrāda necieņu pret saviem māksliniekiem un norāda, ka "latvietis latvietim vienmēr būs gardākais ēdiens".

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams