Supernova

FOTO: Publicitātes foto

Sestdien, 2. februārī, norisinājās konkursa “Supernova” otrais pusfināls, kurā uz skatuves kāpa otrie astoņi censoņi - "Dziļi Violets feat. Kozmens", Kristīne Pastare (Peress), "Laika Upe", "Carousel", Kristiāna Bumbiere, "Double Faced Eels", Adriana Miglāne un Markus Riva. Cīņu par Latvijas pārstāvēšanu Eirovīzijas dziesmu konkursā Telavivā turpināja tikai četri.

Skatītāji un žūrija lēma, ka “Supernovas” finālā nonāks Markus Riva, kā arī grupas "Double Faced Eels", "Carousel" un "Dziļi Violets feat. Kozmens".

Kā ziņots, pirmajā pusfinālā tika lemts, ka cīņu par ceļazīmi uz Eirovīziju 16. februārī turpinās Samanta Tīna, Edgars Kreilis, Aivo Oskis un grupa "Laime Pilnīga".

Šogad dziesmas un priekšnesumus, kas pretendē pārstāvēt Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Telavivā, vērtē žūrija “Latvijas Radio 5 - Pieci.lv” mūzikas redaktora un mūzikas producenta DJ Rudd vadībā. Abos pusfinālos viņam pievienosies pieredzējušie mūziķi Linda Leen un Ralfs Eilands, kā arī “Radio SWH” programmu producents, mūziķis Artis Dvarionas. Šovu vadīs Dagmāra Legante un Ketija Šēnberga.

Katrā konkursa “Supernova 2019” pusfinālā startē astoņi dalībnieki, un iespēju sacensties finālā 16. februārī iegūst puse dalībnieku jeb četri no katra pusfināla. 

Fotogalerija: Supernova otrā pusfināla aizkulises

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO