Dailes teātra akieris Intars Rešetins pēc teātra pirmās jaunās sezonas sanāksmes.

FOTO: Ieva Lūka/LETA

Līdzšinējais Dailes teātra aktieris Intars Rešetins turpmāk strādās kā ārštata režisors, aģentūru LETA informēja teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Laura Leimane.

Leimane skaidroja, ka Rešetins kā ārštata režisors strādā pie iestudējuma "Dēls", kura pirmizrāde plānota maijā. Savukārt uz skatuves viņš kāps vien tad, ja kādai izrādei tiks pieskaitīts kā ārštata aktieris.

Rešetins bijis Dailes teātra aktieris no 1999./2000. līdz 2018./2019.gada sezonai. Viņš atveidojis tādas lomas kā Nikolaju Gluhovcevu Leonīda Andrejeva "Mīli mani!" (2003), Niku lugā "Kam no Vulfa kundzes bail?" (Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, 2004), Elvi Oļģerta Krodera iestudējumā "Kreisais pagrieziens" (2004), kņazu Miškinu Fjodora Dostojevska "Idiots" (Valmieras Drāmas teātris, 2006), Robiju Lauras Grozas-Kiberes iestudējumā "Shopping & Fucking" (2009), Cēzaru Cauni Jāņa Lūsēna un Egīla Zirņa mūziklā "Ceplis", rež. R.Atkočūns, 2010) u.c.

Tāpat mākslinieks vairākkārt ticis nominēts "Spēlmaņu nakts" balvai, un 2004.gadā to saņēmis kategorijā "Labākais jaunais skatuves mākslinieks".

Līdz šim Dailes teātrī Rešetins iestudējis Alekseja Ščerbaka "Balta vārna melnā krāsā" (2018), Vecgada koncertu "Daudz, daudz laimītes!" (2017), Ērika Asusa "Mūsējās" (2017), koncertu "Spanovska ballīte - 3.sērija. (ie) svētības" (2015), Floriana Zellera "Ja tevis vairs nebūtu" (2015), kā arī pēc režisores Meisijas Tadjedinas filmas "Pagājuši naktī" motīviem veidoto izrādi "Nakts vēl nav galā" (2014), kas arī saņēmusi "Spēlmaņu nakts" balva par kategorijā "Gada debija".

Nacionālajā teātrī Rešetins iestudējis Floriana Zellera "Ak, tētīt..." (2016), bet Rīgas Krievu teātrī - Zellera "Patiesību".

Fotogalerija:  Intars Rešetins

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO