No 15. marta piektdienu vakaros plkst. 20.20 TV3 piedāvās pozitīvu, jautru un sirsnīgu izklaidi visai ģimenei – jaunu televīzijas šovu “Mazā lielā zvaigzne”. Šovā viesosies pašmāju slavenības un viņu bērni, kas par saviem vecākiem atklās to, ko citādāk mēs neuzzinātu. Šovu vadīs pazīstamais šovmenis, pasākumu un raidījumu vadītājs Renārs Zeltiņš.

Jau no 15. marta ik piektdienas vakaru Tevi priecēs jaunais šovs “Mazā, lielā zvaigzne”, kura laikā, pie šova vadītāja – atraktīvā Renāra Zeltiņa viesosies trīs sabiedrībā pazīstamas personas un viņu bērni – lielās un mazās zvaigznes apvienotās komandas. Komandu uzdevums – iegūt pēc iespējas vairāk punktu it kā vienkāršās, tomēr, reizēm arī ļoti sarežģītās viktorīnās, kurās bērni par saviem slavenajiem vecākiem atklās to, par ko skaļi nerunā.

Spēles norisināsies trijās kārtās – pirmajā kārtā noskaidrosim, vai vecāki zina, ko par viņiem domā bērni. Raidījuma vadītājs Renārs Zeltiņš jau iepriekš ir uzdevis bērniem interesantus jautājumus par vecākiem, bet vecākiem nu jāmēģina uzminēt – kādu tieši atbildi bērns ir sniedzis. Šī kārta pavisam noteikti sagādā jautrus brīžus ne tikai skatītājiem, bet arī pašiem spēles dalībniekiem – gaismā nāks mulsinoši fakti, un ģimenes locekļi varēs uzzināt viens par otru daudz ko jaunu.

Otrajā spēles kārtā noskaidrosim – cik labi vecāki saprot savu bērnu? Vecākiem būs jāmēģina uzminēt, ko apraksta viņu bērns – tiek parādīti divi videoieraksti, kuros bērns stāsta par kādu lietu. Ja jau pēc pirmā video izdodas atminēt, kas tas ir – nopelnīti divi punkti, ja tikai pēc otrā – viens punkts.

Savukārt trešajā kārtā uzzināsim – cik labi vecāki un bērni viens otru pazīst. Vecākiem un bērniem tiek uzdots jautājums, uz kuru ir trīs atbilžu varianti – ja abiem izdodas atbildēt vienādi, punkts ir rokā!

Visas komandas spēles beigās iegūst naudas balvu, kuru var ziedot mērķim pēc izvēles - kāds izvēlēsies sniegt savu atbalstu dzīvnieku patversmēm, cits - jaunajiem talantiem, vientuļajiem pensionāriem u.c.. Pirmajā raidījumā satiksim režisoru un restorānu īpašnieku Dāvi Auškāpu ar meitu Noru, spēles “Superbingo” vadītāju Armandu Simsonu ar meitu Heidiju Petru un mūziķi, un šova “X Faktors” žūrijas locekli Intaru Busuli ar meitu Emīliju.

Tev to neizstāstīs neviens cits… jeb ko par slavenībām atklās viņu bērni – jau no 15. marta plkst. 20.00!

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO