Kristaps Porziņģis

FOTO: AFP/SCANPIX

Izvarošanas skandāls, kas skāris latviešu basketbolistu, Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Dalasas "Mavericks" spēlētāju Kristapu Porziņģi, šobrīd kļuvis par vienu no karstākajiem tematiem gan pašmāju, gan ārvalstu presē. Tagad notiekošo ap Kristapu Porziņģi izdevumam "Privātā Dzīve" komentēja basketbolista vecmāmiņa Antonija.

"Zinu, kā Kristaps to visu pārdzīvo. Briesmīgi, ka viņu tā apvaino. Tas ir ļoti sāpīgi. [..] Tagad dzirdēt tos brīnumus, ko Kristaps it kā esot izdarījis pēc traumas iegūšanas, ir riebīgi. Uzskatu, ka tā ir nomelnošana. Un vēl tā lielā nauda, kas no viņa it kā tiekot pieprasīta! Cik tur bija – 68 000 dolāru? Manuprāt, tā ir izspiešana," spriež vecmāmiņa.

Porziņģis savu vecmāmiņu pēdējo reizi saticis pagājušajā vasarā Liepājā. Toreiz par faktu, ka no viņa kāds mēģinot izspiest naudu, nedz viņas dēls, nedz mazdēls neko nestāstīja. "Zinot, cik Kristaps pēc dabas ir mierīgs, tas man ir kā smags blieziens pa pieri."

Antonija atzīst, ka sirdsmieru radusi, kad uzzinājusi – mazdēla pārstāvētais basketbola klubs viņu atbalstot. Porziņģa vecmāmiņa ir suitene sestajā paaudzē un tic, ka arī Kristapam šajā smagajā dzīves pārbaudījumā palīdzēs suitu spīts.

Fotogalerija: Kristaps Porziņģis - jaunais Dalasas "Mavericks" basketbolists

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO