Megana Mārkla sarkanā mētelī

FOTO: Reuters/AFP/Scanpix

Kopš Meganas un prinča Harija attiecību sākuma pāris kļuvis zināms arī ar savu vēlmi nepakļauties tradīcijām, bet gan darīt visu pa savam. Pēc Meganas ienākšanas karaliskajā ģimenē un tapšanas par Saseksas hercogieni nekas nemainījās - abi turpināja dumpoties pret karalisko etiķeti. Tas pats attiecas uz drīzumā gaidāmo karalisko bēbīti un tā gaidīšanu. 

Vai britu karalņams piedzīvos pirmās mājdzemdības? 

Pašlaik Saseksas hercogu pāris atrodas Frogmorā, Vindzorā, kur arī paliks, līdz mazais vai mazā paziņos vēlmi ierasties pasaulē.

Saseksas hercogi ir izvēlējušies procesa privātumu, neatklājot nekādas detaļas publiski.

Pirmkārt, tas attiecas uz dzemdību vietu. Kembridžas hercogiene Ketrīna Midltone tradīcijas nemaina, arī savu trešo bērniņu pasaulē laizdama Svētās Marijas slimnīcas "Lindo Wing" privātajā aprūpes centrā. Šis privātās aprūpes centrs darbojas jau kopš 1937. gada, un šeit piedzimuši arī princeses Diānas dēli - prinči Viljams un Harijs.

Tomēr Saseksas hercogiene izlēmusi neiet pa to pašu iemīto taciņu un, kā zina stāstīt tuvāk ģimenei stāvošie, Megana savu pirmdzimto, ja neradīsies sarežģījumi, mēģinās sagaidīt mājdzemdībās Frogmorā. 

2

Megana Mārkla sarkanā mētelī

FOTO: Reuters/AFP/Scanpix

Nedos ziņu par dzemdību sākumu

Kad dzemdības sākās Kembridžas hercogienei Ketrīnai, par to ziņoja sociālajos tīklos un ap slimnīcu jau sāka spietot žurnālisti un karaliskās ģimenes fani.

Savukārt Saseksas hercogi nolēmuši šo informāciju noslēpt un arī piedzimšanas brīdi un laiku paziņot publikai tikai tad, kad to zinās tuvākie radinieki. 

FOTO: Reuters/ScanPix

Bēbīti uzreiz pēc dzemdībām neplāno atrādīt tautai

Brīdis, kad visi sastinguši gaida, kad atvērsies slimnīcas durvis un tajās parādīsies karaliskā ģimene ar bēbīti rokās, šoreiz ies secen. Saseksas hercogi nolēmuši neturpināt šo tradīciju un pirmajās dienās nerādīt zīdaini visai pasaulei.

Tomēr interesanti, ka Saseksas hercogi nesen izveidoja savu Instagram kontu, iespējams, tieši šis kanāls būs pirmais vēstnesis...

2

FOTO: EPA/Scanpix

Vai Megana būs eko mamma?

Par to vēsta jau abu sagatavotā māja, kurai ir uzstādītas saules baterijas un ekoloģiskā atkritumu pārstrādes sistēma. Noteikti karaliskais bēbītis tiks aprūpēts tikai ar vegānu kosmētiku un higiēnas precēm. 

Grūtniece Megana apmeklē Londonas Nacionālo teātri

FOTO: Reuters/AP/Scanpix

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO