Šrilankā nogranduši sprādzieni baznīcās un viesnīcās

FOTO: EPA/Scanpix

Svētdien, 21. aprīlī, Šrilankā sprādzienos baznīcās un viesnīcās bojā gāja vairāk nekā 200, bet cieta vairāk nekā 500 cilvēku. Šrilankā esošie igauņi portālam "Postimees" atklāj, ka situācija, neraugoties uz baiso notikumu, esot mierīga. 

Igaunis Andre, kas notikumu laikā atradās Šrilankas galvaspilsētā Kolombo, "Postimees" pavēstījis, ka nav dzirdējis sprādzienus un par notikušo uzzinājis raidsabiedrības BBC ziņās. 

"Viss ir slēgts, no viesnīcām cilvēki netiek laisti ārā," viņš atklājis. 

10

Šrilankā atrodas arī "Tartu Postimees" galvenais redaktors Rannars Raba. Viņš atrodas pilsētā Kandi, kas atrodas 150 kilometru attālumā no Kolombo. 

Raba portālam pastāstījis, ka pirmā dienas puse, kad ticis pavēstīts par notikumiem, bijusi diezgan mierīga, arī vietējie iedzīvotāji izturējušies mierīgi. 

"Mūsu kompānija pārvietojas ar savu vadītāju, mēs nesaņēmām nekādus oficiālus paziņojumus, ja neskaita divus Iekšlietu ministrijas ziņojumu, kas bija informācijas avots brīdī, kad mums nebija pieejams internets," pastāstīja Raba. 

10

Viņš piebilda, ka grupas vadītājam pavēstīts, ka pārvietošanās aizliegums turpināsies līdz pirmdienas sešiem no rīta. 

Foto: Šrilankā nogrand sprādzieni baznīcās un viesnīcās

Tūristu iecienītās vietas svētdien Šrilankā ir slēgtas. 

Portāls "Apollo" jau vēstīja, ka Šrilankā svētdien notikuši sprādzieni vairākās baznīcās un viesnīcās, kuros gājuši bojā 202 un ievainoti vairāk nekā 500 cilvēki.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO