Azerbaidžānas uzstāšanās Eirovīzijā 2019

FOTO: AP/Scanpix/Sebastian Scheiner

Izraēlas pilsētā Telavivā šodien plkst. 22 pēc Latvijas laika notiks 64. starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa fināls, kurā Latvijas nebūs pārstāvēta, informēja projekta "Supernova" pārstāvji.

Konkursa pirmajā pusfinālā cīņai par uzvarētāju titulu kvalificējās mākslinieki no Austrālijas, Baltkrievijas, Čehijas, Grieķijas, Igaunijas, Islandes, Kipras, Sanmarīno, Serbijas un Slovēnijas. Savukārt otrajā pusfinālā ceļazīmi uz finālu izcīnīja dalībnieki no Ziemeļmaķedonijas, Šveices, Dānijas, Zviedrijas, Maltas, Krievijas, Albānijas, Norvēģijas, Nīderlandes un Azerbaidžānas.

Tāpat tradicionāli finālā piedalīsies tā sauktā "Lielā piecnieka" valstis - Lielbritānija, Francija, Itālija, Spānija un Vācija.

Pašmāju grupa "Carousel" ar dziesmu "That Night" un Lietuvas dziedātājs Jurijs Vekļenko ar dziesmu "Run With The Lions" nekvalificējās dalībai finālā, savukārt Igauniju finālā pārstāvēs Zviedrijas dziedātājs Viktors Krons ar dziesmu "Storm".

Pagājušajā gadā konkursā uzvarēja Izraēlas dziedātāja Neta Barzilaja. Izraēla konkursā ir uzvarējusi kopumā četras reizes, taču divreiz tā finansiālu problēmu dēļ atteicās no tiesībām rīkot Eirovīziju.

Foto: Atklāts 64. starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss

Foto: "Carousel" uzstājas Eirovīzijas otrajā pusfinālā 

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO