Eiropas Parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš ar kundzi savas grāmatas "Latvijas intereses" prezentācijā.

FOTO: Ieva Lūka/LETA

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš intervijā izdevumam "Ieva" pastāstīja, kā viņam izdodas apvienot atbildīgo politiķa lomu un ģimenes dzīvi.

Kā atklāja Kariņš, trīs no viņa bērniem vēl mācās Latvijas skolās, bet vecākais studē ārzemēs. Vecākajam dēlam ir divdesmit gadu, jaunākajai meitai – desmit. Kariņam gan daudz laika bērniem neatliek.

"Visam vajadzētu būt ar mēru. Bet šis ir tāds darbs, kur mērs ir ļoti, ļoti pilns. Mana darbdiena ilgst divpadsmit stundu. Var teikt: tas jau nekas – diennaktī ir divdesmit četras stundas! Bet kādas no tām es labprāt arī guļu, savukārt laikā starp darbu un gulēšanu esmu vienkārši noguris.

Līdz ar to bērniem tētis ir prom, tētis ir noguris, bet, ja nav noguris, prom vai neguļ, tad ir prom domās. Varu būt tikai pateicīgs, ka mana ģimene to saprot un pieņem, bet diez vai viņi to novēlētu kādam citam.

Cenšos pieskatīt, lai man ir laiks pabūt kopā ar sievu un parunāt nevis par lielām lietām, bet par mūsu lietām," pastāstīja premjerministrs.

Kā zināms, Valsts prezidents Raimonds Vējonis šā gada janvārī Kariņu nominēja Ministru prezidenta amatam, dodot divas nedēļas valdības sastāva priekšlikuma izveidei. Janvāra izskaņā Saeima apstiprināja Kariņa valdību un Kariņš kļuva par Latvijas Republikas Ministru prezidentu.

Fotogalerija: Krišjānis Kariņš debatēs Eiropas parlamentā

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO