FOTO: AFP, REUTERS/Scanpix

Sestdien notika UEFA Čempionu līgas fināls, kur savā starpā tikās divas Anglijas komandas - "Liverpool" un Totenhemas "Hotspur", taču pasaules uzmanību izpelnījās ne vien "Liverpool" uzvara, bet arī kāda puskaila dāma, kura spēles laikā izskrēja uz laukuma. 

Kā izrādās, uz laukuma izskrēja modele Kinsija Volanski, kura ir pozējusi tādiem žurnāliem kā “Maxim” un “Sports Illustrated”. Modelei izdevās izlauzties cauri apsardzes vīriem un vārtiem no tribīnēm, aizskriet līdz laukuma centram, kur viņu beidzot noķēra apsargi un aizveda prom no laukuma.

Šāds Volanski izgājiens gan bija reklāmas kampaņa viņas mīļotajam vīrietim, blogerim Vitālijam Zdorovitskim, reklamējot vīrieša erotiskā satura mājaslapas nosaukumu uz viņas knapā peldkostīma.

Fotogalerija:  Modele izskrien laukumā UEFA Čempionu līgas fināla mačā

Tūlīt pēc izgājiena strauji sāka pieaugt modeles Instagram konta sekotāju skaits – nakts laikā tas uzauga līdz 2,5 miljoniem. Tiesa, drīz pēc tam viņas konts tika bloķēts – kā atklāja modele “Twitter”, to esot uzlauzuši hakeri.

2

Blogeris, kura mājaslapa tika reklamēta uz Volanski peldkostīma, solīja apprecēt puspliko skrējēju – arī viņš pats 2014. realizēja šo pašu trakulību, metoties uz laukuma Brazīlijas Pasaules kausa finālā.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO