Eds Šīrans Rīgā!

FOTO: Edgars Kalmēns/Apollo

Jau 12. jūlijā, ne tikai Latvijas, bet arī kaimiņvalstu mūzikas mīļotāju ceļi vedīs uz Rīgu, Lucavsalu, kur notiks vienīgais popmūzikas izpildītāja Eda Šīrana (Ed Sheeran) koncerts Baltijas valstīs, informē rīkotāji "L Tips Agency".

Britu dziesminieks Eds Šīrans ir ne tikai viens no veiksmīgākajiem mūsdienu dziesmu autoriem, bet arī ārkārtīgi pieprasīts izpildītājs - patlaban Šīrans ir viens no top māksliniekiem pasaules mūzikas industrijā.

Foto: Eds Šīrans uzstājas Arēnā Rīga

Viņa 2017. gada martā iznākušais trešais studijas albums "÷ (Divide)" pārliecinoši kļuvis par aizvadītā gada vispārdotāko ierakstu pasaulē. Līdz šodienai pārdots vairāk nekā 15,5 miljoni albuma kopiju un tas joprojām dominē ļoti daudzu valstu mūzikas topos. Arī albuma ievērojamākie hiti - "Shape of You" (multiplatīns 32 valstīs un visu laiku visvairāk Spotify atskaņotā kompozīcija), "Castle on the Hill", "Galway Girl", "Perfect" un "Happier" - turpina savu uzvaras gājienu pie klausītājiem.

Cik labi tu pazīsti pašu mākslinieku? Izpildi testu un noskaidro! Ar uzvarētāju sazināsimies 08. jūlijā.

Neaizmirsti sekot Apollo.lv Instagram kontam, jo tieši no sekotājiem izlozēsim vienu laimīgo kurš iegūs divas biļetes uz koncertu Lucavsalā, 12. jūlijā. Biļetes var iegādāties www.bilesuserviss.lv.

 
Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO