Raimonds Elbakjans

FOTO: Renārs Koris

Nesen plašu rezonansi sabiedrībā radīja "Ghetto Games" plakāti Grīziņkalna parkā - centrs "Marta" uzsvēra, ka šie plakāti ir "klajš dzimumu līdztiesības pamatprincipu pārkāpums. Lai gan plakāti tika novākti, "Ghetto Games" dibinātājam Raimondam Elbakjanam ar tiem ir savi plāni.

Elbakjans izdevumam "Privātā Dzīve" atklāja, ka ar skandalozajiem plakātu zīmējumiem un to saukļiem drukā un tirgos kreklus - to cena būšot 50 eiro.

Runājot par plakātu likteni, Elbakjans norāda, ka tie noteikti netiks iznīcināti. "Plakāti tiks izsolīti, jo tie viennozīmīgi šobrīd ir vieni no populārākajiem mākslas darbiem Latvijas jauno laiku vēsturē. To sākotnējā cena būs 10 000 eiro."

Atbildot uz to, kas notiks ar esošajiem plakātiem, Elbakjans skaidro: "Būs plakāti ar bumbām – oranžu basketa, melnbaltu futbola. Ar saukli – lai dzīvo ilūzija par vienlīdzību!" 

Fotogalerija: Grīziņkalnā skandalozie "Ghetto Games" plakāti

Kā ziņots, biedrībā "Marta" norādīja, ka pilsētvidē redzami plakāti, kuros angļu valodā izmantoti necenzēti vārdi, turklāt plakātos redzamas arī vardarbīgas ainas. Plakātos izmantoti tādi saukļi kā "Some bitches are always ready for opportunities" un "A real women never let her man go to ghetto games hungry or horny".

Latviešu valodā gan plakātu tulkojums būtiski atšķiras, proti, "Dažas ir vienmēr gatavas jaunām iespējām" un "Īstas sievietes nekad nepalaidīs savus vīriešu izsalkušus uz "Ghetto Games"".

"Ghetto Games" pārstāvji skaidroja, ka ""Ghetto Games" dalībnieks ir domājošs intelektuālis, kas saskata ironiju un zemtekstu".

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO