Serēna Viljamsa

FOTO: EPA/Scanpix

Kādreizējā pasaules pirmā rakete amerikāniete Serēna Viljamsa uzskata, ka medicīna ir vienīgais iemesls, kāpēc viņa aizvien spēj būt konkurētspējīga.  

"Domāju, ka medicīnas tehnoloģijas ir ļoti gājušas uz priekšu," uzskata Viljamsa. "Tas ir vienīgais iemesls, kāpēc aizvien varu sacensties ar pasaules labākajām spēlētājām."

"Jūtu, ja šādas tehnoloģijas būtu pirms 20 gadiem, iespējams, Maikls Džordans joprojām spēlētu basketbolu. Tagad mēs par saviem ķermeņiem zinām daudz vairāk nekā iepriekš."

37 gadus vecā Viljamsa 13. gadu pēc kārtas sasniedza vismaz viena "Grand Slam" turnīra finālu. Viņa tiek uzskatīta par vienu no visu laiku labākajām pasaules tenisistēm. ASV tenisa zvaigzne atradās viena panākuma attālumā no sava 24. "Grand Slam" titula, taču zaudējums Halepai liedza to sasniegt.

Galerija: Anastasija Sevastova - Serēna Viljamsa

"Pašlaik es daru pavisam citas lietas, ja salīdzina ar manas karjeras sākuma posmu. Tas ļāvis pagarināt manu karjeru. To pašu var teikt par Rodžeru Federeru. Tagad ir ļoti daudz sportistu, kuri pēc 30 gadu vecuma aizvien ir labākie pasaulē. Atcerēsimies arī Taigeru Vudu. Šādi sportisti ir neticami iedvesmojuši un ļauj man virzīties uz priekšu," norādīja Viljamsa. 

Viljamsa ir septiņkārtēja Vimbldonas čempionāta uzvarētāja. Šogad finālā viņa cieta zaudējumu rumānietei Simonai Halepai. 

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO