Aizdomās par bruņotu veikala aplaupīšanu Hānjā, Igunijā, 8. septembrī policija Latvijā aizturējusi 34 gadus vecu vīrieti, vēsta "Rus.Postimees".

Šodien, 8. septembrī, kāds cilvēks ar ierocim līdzīgu priekšmetu esot draudējis veikala darbiniekam, un to aplaupījis. Lai vainīgo notvertu, policija uzsāka plašu operāciju, kurā tika meklēta neliels, sarkans divdurvju auto, visticamāk, "Renault Clio".

Šodien 15.45 policija Latvijā aizturēja aprakstam atbilstošu auto un tā 34 gadus veco vadītāju. Policija izmeklē notikušā apstākļus.

Igaunijas likumsargi izteikuši pateicību par sadarbību vietējiem iedzīvotājiem, veikala darbiniekiem, kā arī Latvijas kolēģiem, kas ļāva uz karstām pēdām aizturēt aizdomās turamo.

Laupīšanas laikā veikalā atradās divi pārdevēji un pircēja ar pieciem bērniem.

"Bērni izvēlējās saldējumu, mēs bijām pie letes, iedevu pārdevējam naudu, un tad veikalā ienāca cilvēks gāzmaskā, es pamanīju, ka viņam ir ierocis, bet uzreiz vēl nesapratu, ka situācija ir nopietna," pastāstīja bērnu māte. Situācijas bīstamību viņa sapratusi tikai tad, kad laupītājs pieprasījis naudu.

Uzbrukumā tika nolaupīti vairāki simti eiro, un par laimi neviens tajā necieta.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO