Hoakins Fēnikss filmā "Džokers" (Joker)

FOTO: скриншот

Filmu studijas "Warner Bros." jaunā filma "Džokers" ("Joker"), kurā sociopāta, masu slepkavas un šizofrēniķa Džokera lomā iejuties lieliskais aktieris Hoakins Fīnikss (Joaquin Raphael Phoenix, 44), iekarojusi ne vien ASV kinoteātrus, bet arī pieaugušo filmu vietnes.

Pat porno filmu nozarē, it īpaši vietnē "Pornhub", ir dramatiski pieaudzis to meklēšanas vaicājumu skaits, kas satur jaunā personāža vārdu.

Lai gan Džokera tēls nav pašsaprotamākais seksuālās iedvesmas avots, jo tiek attēlots kā pesimistisks cilvēks ar garīgiem traucējumiem, kurš dzīvo kopā ar māti, tas nav atturējis cilvēku seksuālās fantāzijas par šo varoni. “Pornhub” vēsta, ka tikai četrās dienās meklētājā vārds “Džokers” tika ievadīts vairāk nekā 740 tūkstošus reizes. Rekordatzīmi tas meklētājā sasniedza 6. oktobrī, kad vārds tika ievadīts 291 tūkstoti reižu.

Neskatoties uz to, vietnes pārstāvji norāda, ka Džokers vēl nav tik populārs, kā vēl viena komiksu grāmatu varone – Hārlija Kvinna no 2016. gada filmas “Pašnāvnieku vienība”. Pat dažus gadus vēlāk Margotas Robijas atveidotais tēls joprojām ir visu laiku populārākais komiksu tēls, kas tiek meklēts “Pornhub”.

"Džokers" filma vēsta par komiksu varoņa Betmena ienaidnieku Džokeru. Darbība notiek pagājušā gadsimta 80. gadu sākumā.

Anotācija: Klauns Arturs Fleks (Arthur Fleck) 1981. gadā pārceļas uz Gotemas pilsētu pie mātes, cenšas piepelnīties kā komiķis. Pēc vairākiem incidentiem Fleks sāk kļūt bīstams, pārvēršoties par noziedznieku, kuru pilsēta sāk iepazīt kā Džokeru.

Foto: Hoakins Fīnikss filmas "Džokers" pirmizrādē Venēcijā.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO