FOTO: Handout

Jau drīz, 3. novembrī, Arēnā Rīga no jauna Latvijas klausītājus priecēs trīs oktāvu vokāla īpašniece Sāra Braitmena (Sarah Brightman). Pasaules visu laiku komerciāli veiksmīgākais soprāns Latvijas galvaspilsētā viesosies jaunākā, 2018. gada izskaņā izdotā albuma "Hymn" koncertturnejas ietvaros. Globālā "Hymn: Sarah Brightman In Concert" turneja kopumā ietvers 125 koncertus piecos kontinentos. Jautāta par to, kam skatītājiem gatavoties, Braitmenas kundze atbild: "Gaidiet negaidīto!"

Sāras Braitmenas vienpadsmitais studijas albums “Hymn” tika izdots 2018. gada 9. novembrī un uzreiz ieņēma 1. vietu gan Billboard klasiskās mūzikas, gan crossover topos.

"Esmu tik priecīga dalīties ar šo albumu. “Hymn” ir aizraujoši eklektisks, aptver dažādus stilus, un es ar cerībām raugos uz iespēju pasaules turnejas ietvaros izpildīt arī jaunās dziesmas. Katrs projekts, kurā esmu iesaistījusies, vienmēr sācies no emocijām, un arī šoreiz es gribēju radīt kaut ko, kas izklausās skaisti un pacilājoši. Man himna nozīmē prieku - cerības un gaismas sajūtu, kaut ko, kas ir pazīstams un drošs, un es ceru, ka šī sajūta rezonēs ar mūziku," paskaidro Sāra Braitmena.

Noklausies albumu.

2016. gadā Braitmena devās uz ierakstu studiju, lai kopā ar savu ilglaicīgo sadarbības partneri un producentu Frenku Pītersonu sāktu strādāt pie “Hymn”. Viņš ir būtisks radošais spēks mākslinieces astoņiem iepriekšējiem albumiem, tai skaitā “Dive” (1993), “Fly” (1995), “Timeless (Time To Say Goodbye)” (1997), “Eden (1998), “La Luna” (2000), “Harem” (2003), “Symphony” un “Winter Symphony” (2008). Apgarotībā ieturētā “Hymn” ir iedvesmojoša orķestrētu un kora pavadījuma dziesmu kolekcija, kuras, kā atzīst pati Braitmena, bija nomierinošas ierakstīt šajā viņas dzīves posmā. Albuma ieraksti aizņēma divus gadus, un tie tapa Hamburgā, Maiami, Londonā, Vankūverā, Losandželosā, Ņujorkā un Budapeštā.

Sāra Braitmena pazīstama ar trīs oktāvu plašo vokālo diapazonu un to, ka radījusi klasiskās un mūsdienu mūzikas simbiozes jeb classical-crossover novirzienu. Karjeras laikā pārdoti vismaz 30 miljoni viņas ierakstu vienību. Viņa ir vienīgā māksliniece, kuras vārds vienlaikus atradies gan Billboard klasiskās, gan deju mūzikas topos, un viņa saņēmusi vairāk nekā 180 zelta un platīna apbalvojumus vairāk nekā 40 valstīs. Tāpat viņu zinām kā ikonisko lomas izpildītāju rokoperā “Operas spoks”, kuras ieraksti tiražēti vismaz 40 miljonos eksemplāros. Braitmenas duetā ar Bočelli iedziedātais Time To Say Goodbye ir vairāk nekā 12 miljonos eksemplāru tiražēts starptautisks panākums. “Eden”, “La Luna”, “Harem” un “Symphony” - visi šie albumi nokļuva Billboard topa virsotnē, un tiem sekoja veiksmīgas starptautiskas koncertturnejas. Vēl noteikti jāpiemin tādi prestiži pasākumi, kā 2007. gada veltījuma koncerts princesei Diānai, 1992. gada Barselonas un 2008. gada Pekinas Olimpisko spēļu ceremonijas.

Foto: Sāra Braitmena, "Gregorian" ar Karalisko Ziemassvētku koncertu Rīgā

Rīgā uzstājusies vairākas reizes.

Biļešu pārdošana visā "Biļešu servisa" tīklā un www.bilesuserviss.lv

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO