FOTO: Publicitātes foto

17. novembrī Latviete Samanta Balode jau otro gadu pēc kārtas ieguva pirmo vietu IFBB World Fit Model čempionātā un tādejādi kļuva par divkārtējo pasaules čempioni. 

Šīs bija lielākās sporta sacensības Fit Model disciplīnas vēsturē. tajā piedalījās dalībnieces no četriem pasaules kontinentiem.

Pasākums, ko organizēja Bodibildinga, fitnesa un kultūrisma federācija, notika klubā "Studio 69" un to vadīja federācijas prezidente Kristīnas Vedernikova. 

FOTO: пресс-фото

Demonstrēt savu perfekto ķermeni Latvijā ieradās 65 sportisti un sportistes no 14 pasaules valstīm. To starpā no Dienvidāfrikas, Ķīnas, Mongolijas, Kanādas un Kazahstānas. Fitnesa sportisti parādīja sevi vislabākajā gaismā. Greznās vakarkleitās un peldkostīmos demostrējot sava ķermeņa aprises, izcilo fizisko formu un sievišķību.

Šajā čempionātā skaistums savienojās dabiskā harmonijā ar mīlestību pret sportu, tādā veidā radot prieku acīm, nevis pārmērīgas muskuļotas sievietes, kas izskatās pēc vīriešiem. 

Pirmo reizi vēsturē, skatītājiem un tiesnešiem bija iespēja arī novērtēt vīriešu formas tērpus kategorijā Fit Model, kurā piedalījās sportisti no Ķīnas un Polijas.

Piedāvājam apskatīt uzvarētājus.

Women's Fit model -163 cm:

1. vieta - Samanta Balode (Latvija)

2. vieta - Tatjana Velšina (Ukraina)

3. vieta - Ksenija Maseiko (Baltkrievija)

FOTO: пресс-фото

FOTO: пресс-фото

Women's Fit model +163 cm:

1. vieta - Anna Kozhemyakina (Krievija)

2. vieta - Alena Agafonova (Krievija)

3. vieta - Ju Tenga (Ķīna)

FOTO: пресс-фото

Women's Fit model +168 cm:

1. vieta - Sofija Maloletova (Krievija)

2. vieta - Anastasija Dobridina (Krievija)

3. vieta - Mailis Luigenda (Igaunija)

FOTO: пресс-фото

Men's Fit model open:

1. vieta - Gu Dians (Ķīna)

2. vieta - Vangs Ruishans (Ķīna)

3. vieta - Jangs Sjao (Ķīna)

Apsveicam Latvijas sportistes Samantu Balodi, Jekaterinu Malnaču, Agnesi Šaburovu un Tatjanu Gavrilenko ar veiksmīgu dalību pasaules čempionātā! Pēc čempionāta mūsu komanda kopvērtējumā ieguva ceturto vietu.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO