Rīgā aizvadītajā nedēļā “Chang” notika “Fisher-Price” seminārs jaunajiem vecākiem par rotaļu nozīmi bērna attīstībā. 

Viesu vidū bērnu audzināšanā noderīgās zināšanas smēlās māmiņa un raidījuma “Māmiņu klubs” vadītāja Rūta Dvinska, māmiņas un blogeres Laura Grēviņa un Alina Keller, kā arī topošā māmiņa - TV dīva Lelde Ceriņa. 

Kā jau ziņots, TV personības un pasākumu vadītāji Lelde un Aivis Ceriņi jūlija izskaņā paziņoja, ka pārim gaidāms ģimenes pieaugums.

Spriežot pēc ierakstiem "Instagram", mazulim jānāk pasaulē neilgi pirms Ziemassvētkiem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“es vēlētos, lai kādreiz tu kļūtu par mammu manam mazulim” , šos vārdus Aivis man veltīja pirms 8 gadiem, kad bijām attiecību sākumā. gan toreiz, gan tagad, šķiet, ka patīkamāku komplimentu, kurš sevī ietver tik daudz uzticēšanās un maiguma, es kā sieviete nevarētu saņemt. mums ir prieks dalīties ar šo īpašo ziņu, ka pavisam drīz #ceriņuģimene pievienosies mazs ķipariņš! )) sveiciens visām mammām, kuras ir tikpat skaistā gaidību lidojumā, kā arī sirdsmieru visiem tiem pāriem, kuri ir pacietīgā plānošanas procesā! ☁️ Lelde&Aivis #the3ofus #20nedēļas #expecting paldies @ligavam.lv par tik svarīgo mirkļu tveršanu! foto autore @lucijarosane #riverislandlatvija #ImWearingRI #pregnancy #married #baby #couplegoals

A post shared by Lelde Ceriņa (@leldecerina) on

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO