Pagaidām nav skaidrs, kas svētdien, 29.decembrī, izraisīja negadījumu ar "Ecolines" Sanktpēterburgas-Rīgas maršruta autobusu, kurā cietuši deviņi cilvēki, tostarp četri Latvijas pilsoņi, paziņoja "Ecolines" pārstāvis.

"Autobusu spēji sanesa pa labi. Apstākļi uz šosejas bija labi, taču ceļa malā bija slidens ledus, un autobuss nobrauca no ceļa. Grūti pateikt, vai bija tehniskas problēmas vai arī to nebija, tas tiks noskaidrots policijas ekspertīzē, taču, pēc autobusa vadītāja teiktā,  autobuss bija labā tehniskajā stāvoklī, viss darbojās un nekādi tehniski traucējumi netika novēroti," Igaunijas sabiedriskās televīzijas ETV raidījumam "Aktuālā kamera" sacīja "Ecolines" vadītājs Igaunijā Eliss Kovaļovs.

Viņš norādīja, ka autobusam veikta tehniskā apskate, kāda notiek pirms katra reisa, un tajā problēmas nav konstatētas.

Savukārt autobusa pasažiere Nadežda Martemjanova ERR pastāstīja, ka "pasažieri operatīvi izkļuva no autobusa caur jumta logiem, cits citam palīdzot. Diezgan drīz ieradās ātrā palīdzība, policija, ugunsdzēsēji - apmēram pēc 20 minūtēm. 

Nopietni cietušo nav, ir cilvēki ar sasitumiem un vieglām traumām, viņi tika aizvesti uz slimnīcu. Kāds pazaudēja personīgās mantas - tālruņus, cepures un tā tālāk. Kādu laiku cilvēki pavadīja salā, tika atrasta aptieciņa, sniegta palīdzība. Apmēram pēc stundas, pusotras pēc pasažieriem atbrauca cits "Ecolines" autobuss, kas devās tālāk pa maršrutu. Gaidot autobusu, cilvēki sēdēja un sildījās policijas automobiļos".

"Ecolines" autobuss, kurā atradās 67 cilvēki un kas bija ceļā no Sanktpēterburgas uz Rīgu, avarēja svētdien, 29. decembrī, plkst. 4.45 Harju apriņķī, Tallinas-Narvas šosejas 30. kilometrā. Slimnīcā nogādāti deviņi cilvēki, taču viņu traumas nav bīstamas dzīvībai.

Portāls "Apollo" jau ziņoja, ka pēc Igaunijas policijas sniegtajām ziņām, cietušo vidū ir četri Latvijas pilsoņi. Cietusi arī viena Krievijas pilsone, pavēstīja Krievijas vēstniecība Igaunijā. Autobusa vadītājs nebija alkohola reibumā, informēja Igaunijas policija.

Pasažieru pārvadājumus ar autobusiem, izmantojot zīmolu "Ecolines", veic Latvijas uzņēmums "Norma-A", kam ir filiāles Igaunijā un Lietuvā.

Autobusam nobraucot no ceļa, Igaunijā svētdien ievainoti deviņi cilvēki, tostarp četri Latvijas pilsoņi, ziņo laikraksts "Postimees".

Autobuss, kurā atradās 67 cilvēki, avarēja plkst. 4.45 pēc vietējā un Latvijas laika Tallinas-Narvas šosejas 30. kilometrā.

Autobuss bija ceļā no Sanktpēterburgas uz Tallinu, ziņo laikraksts "Postimees".

Slimnīcā ar dažādām traumām nogādāti deviņi cilvēki, tostarp četri Latvijas pilsoņi.

Ievainoto dzīvībai briesmas nedraud, pavēstīja policija.

Pašreiz pieejamā informācija liecina, ka autobusa šoferis nav bijis alkohola reibumā. Avārijas cēloņi tiek izmeklēti.

Nevienam nav dzīvībai bīstamu ievainojumu, sacīja Policijas un robežsardzes pārvaldes pārstāve Mariane Ubalehta.

4

Pēc provizoriskiem datiem, negadījums varēja notikt autobusa tehniskas darbības traucējumu dēļ, kā rezultātā vadītājs zaudējis kontroli pār autobusu un iebraucis grāvī. Visi negadījuma apstākļi tiek skaidroti.

Pasažieri, kuri nebija ievainoti, tika nogādāti galapunktā ar rezerves autobusu. Notikuma vietā palikušās bagāžas īpašnieki var saņemt Ida-Harju policijas iecirknī Pinna ielā 4.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO