Foto: AFP

Svētdien, 2. februārī, Londonā risinājās Lielbritānijas Kino un televīzijas mākslas akadēmijas (BAFTA) balvu pasniegšanas ceremonija. Piedāvājam aplūkot "karstākos" kadrus no sarkanā paklāja!

Atgādinām, ka BAFTA balvu pasniegšanas ceremonijā vislielākos laurus plūkusi Sema Mendesa pretkara filma "1917", kas kopumā saņēmusi septiņas godalgas, tostarp kā labākā filma un labākā britu filma.

"1917" saņēmusi balvu arī par labāko operatora darbu, bet pats Mendess atzīts par labāko režisoru.

Balvu par labāko aktierspēli saņēmis Hoakins Fēnikss par darbu Režisora Toda Filipsa drāmā "Joker" ("Džokers"), bet par labāko aktrisi atzīta Renē Zelvēgere, kas drāmā "Judy" ("Džūdija") atveido aktrisi Džūdiju Gārlandi.

Par labāko otrā plāna vīrieša lomas atveidojumu balvu saņēma Breds Pits par darbu Kventina Tarantīno lentē "Once Upon A Time... In Hollywood" ("Reiz Holivudā"), bet par labāko sieviešu otrā plāna lomas atveidotāju atzīta Lora Derna filmā "Marriage Story" ("Laulības stāsts").

Savukārt par labāko filmu, kas nav uzņemta angļu valodā, atzīta Dienvidkorejas režisora Bona Džūnho melnā komēdija "Parasite" ("Parazīts"). Bons apbalvots arī par labāko oriģinālo scenāriju.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams