Ieskats koncertā "Laima Vaikule&Freedom Ballet"

FOTO: Mārtiņš Otto, TVNET

Ņemot vērā pašreizējo COVID-19 pandēmijas situāciju pasaulē un balstoties uz publisku pasākumu ierobežojumiem, Laima Rendezvous Jūrmala vadība ir lēmusi pārcelt festivālu uz 2021.gada 23.-25.jūliju.

Pieņemot šo sarežģīto lēmumu, festivāla organizatori uzsver, ka tik stingri noteikumi ir būtiski Latvijas sabiedrības drošības un veselības aprūpei, un sola nākamā gada vērienīgo mūzikas pasākumu veidot īpaši grandiozu un pārsteidzošu.

"Dārgie draugi! Es ļoti ilgojos pēc jums visiem un sapņoju par to, kā jūs apskauju bez divu metru distances. Šī brīža situācija mums visiem ir nebijusi un izaicinoša, bet kopīgiem spēkiem mēs ar to tiksim galā. Šis gads paskries vēja spārniem, un es jau esmu sākusi plānot nākamā gada programmu. Būšu pateicīga par jūsu atbalstu un lojalitāti, lai 2021.gada festivālu varam izveidot vēl grandiozāku un krāsaināku. Uz tikšanos jau pavisam drīz, 2021.gada vasaras karstumā Dzintaru koncertzālē, kur baudīsim muzikālos randiņus kopā," festivāla atbalstītājus uzrunā dziedātāja un festivāla idejas autore Laima Vaikule.

Visas iegādātās biļetes ir derīgas uz 2021. gada festivālu un nekādas papildu darbības ar tām nav jāveic.

Plašāka informācija par festivālu pieejama mājaslapā www.laimafestival.lv

Starptautiskais mūzikas festivāls “Laima Rendezvous Jūrmala” jau kopš 2015.gada notiek Dzintaru koncertzālē un ir kļuvis par neatņemamu Jūrmalas kūrortpilsētas daļu un svarīgu Latvijas mūzikas notikumu.

Ik gadu festivālā uzstājas populārākās estrādes zvaigznes, leģendāri mūziķi un jaunie talanti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Izraēlas, Ukrainas, Krievijas, Kazahstānas, Gruzijas, Itālijas, Zviedrijas, Kubas un daudzām citām valstīm. Katru gadu festivāla translācijas vēro vairāk nekā 100 miljoni skatītāju visā pasaulē.

Foto: Laimas Vaikules festivāla skatuves tērpi

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO