FOTO: VID

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvalde šī gada jūnijā uzsāka kriminālprocesu pret personu grupu, kas nodarbojas ar alkoholisko dzērienu nelikumīgu izgatavošanu, uzglabāšanu, pārvietošanu un iespējamu realizāciju.

VID Nodokļu un muitas policijas pārvalde, pārbaudot tās rīcībā esošo informāciju, veica kontroles pasākumus, kuru laikā atklāja personu grupu, kas pēc iepriekšējas vienošanās nodarbojas ar alkoholisko dzērienu nelikumīgu izgatavošanu, uzglabāšanu, pārvietošanu (pārvadāšanu) un iespējamu realizāciju lielos apmēros.

Kriminālprocesa ietvaros VID Nodokļu un muitas policijas darbinieki veica kratīšanas Rīgā un Liepājas novadā.

Kratīšanu laikā izņemti 675 litri šķidruma ar spirtam raksturīgu smaržu (preču zīme Dezyradus), tukšas mucas ar spirtam raksturīgu smaržu (preču zīme Dezyradus), 1979 tukšas stikla pudeles, uzlīmes ar uzrakstiem "Smirnoff", "Triple Distilled Vodka", "Tax free zone", "Cruist Line" un "NCL Norwegian", dažāda veida korķi, iekārta korķu aizvalcēšanai, kartona kastes, skaidra nauda 2 420 eiro, kā arī citi kriminālprocesam nozīmīgi priekšmeti, kas tiks analizēti turpmākajā kriminālprocesa pirmstiesas izmeklēšanas gaitā.

Kriminālprocess uzsākts pēc Krimināllikuma 221.2 panta 3. daļas par iespējamām nelikumīgām darbībām personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās, veicot nelikumīgo alkoholisko dzērienu izgatavošanu (ražošana), glabāšanu un pārvietošanu lielā apmērā.

Saskaņā ar Kriminālprocesa likuma 19. pantu neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO