Šodien notika konferenču centra "Atta Centre" atklāšanas pasākums, aģentūru LETA informēja konferenču centra pārstāvji.

Pasākums notika plkst.16, Krasta ielā 60, Rīgā.

Augusta sākumā ekspluatācijā tika nodots "Elkor" bijušā mēbeļu centra vietā Krasta ielā, Rīgā, izveidotais konferenču centrs "Atta Centre", kura kopējā platība ir 22 700 kvadrātmetru.

"Atta Centre" ir daudzfunkcionāls biznesa komplekss, kurā ir 29 konferenču zāles, biroju centrs un kopstrādes telpas, restorāns, kā arī autostāvvieta ar elektromobiļu uzlādes stacijām. Centrs vienlaicīgi spēj uzņemt līdz 5500 cilvēkiem. Pirmos viesus jaunais konferenču centrs sāka uzņemt 1.septembrī.

"Atta Centre" ģenerāldirektors Jānis Astahovs informēja, ka centrā izstrādāta īpaša programma - iekšējās paškontroles protokols "Atta Clean". Šī programma kontrolē centra darbu visos tā aspektos - tie ir īpaši noteikumi, kas regulē ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu, virsmu dezinfekciju, gaisa kondicionēšanu, nepieciešamās distances ievērošanu, centra publisko telpu darbību, visu viesu ķermeņa temperatūras kontroli un tamlīdzīgi.

Pašlaik izīrēti jau vairāk nekā 60% no biroju centra "Atta Workspace" kopējās platības, piebilda Astahovs.

Konferenču centra pārdošanas direktore Nadia Ignase piebilda, ka no septembra konferenču centra telpas ir izīrētas desmitiem dažāda veida pasākumu - semināriem, banketiem, publiskiem izklaides pasākumiem.

Pēc projekta autoru minētā, "Atta Centre" plānots attīstīt dažādos veidos - kā inovāciju centru jaunuzņēmumiem, "Samsung" izstāžu centru, kā arī zinātnes centru sadarbībā ar universitātēm, kura attīstībai tiks pievērsta īpaša uzmanība. Ar izglītošanu saistītie pasākumi "Atta Centre" ir viena no prioritātēm, savukārt zinātnes un pētniecības centrs atradīsies ēkas otrajā stāvā.

"Konferenču centra programmā "Antenna" ir dažādu tematisko forumu sērija, kuras laikā mēs sapulcējam vietējos un ārvalstu speciālistus - zinātniekus, māksliniekus, sportistus, un citus visdažādāko nozaru vadošos speciālistus. Sīkāka pasākumu programma drīzumā tiks publicēta "Atta Centre" oficiālajā mājaslapā," piebilda "Atta Centre" pasākumu un izstāžu nodaļas vadītāja Natālija Misiņa.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO