Svētdien, 11. oktobrī, kanāla TV3 šovā “Balss maskā” pirmo reizi uz vienas skatuves kāpa astoņas maskas - Lelle, Lutausis, Zieds, Mākonis, Zvirbulis, Rīga, Diskopele un Nelabais. Šoreiz detektīvi nolēma atmaskot Ziedu, zem kura slēpās pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs.

Vakara garumā uz skatuves izskanēja enerģiskas dziesmas, kuras dalībnieki klausās sportojot. 

Samoilovs izpildīja rokenrola veterāna Čaka Berija dziesmu “Go, Johnny, Go!”. Detektīve Samanta Tīna minēja, ka zem Zieda maskas slēpjas modes dizaineris Aleksandrs Pavlovs, Baiba Sipeniece-Gavare nosliecās par labu diriģentam Intam Teterovskim, savukārt Krivenchy atdeva balsi par Kārli Kazāku.

Ar savu minējumu bija nekļūdīgs Jānis Šipkēvics, kurš jau pēc otrā priekšnesuma bija pārliecināts, ka zem tā slēpjas izcilais pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs.

1

“Mazas nianses spēlē lielu lomu – ir maksimāli darīts, lai vedinātu mūs prom, bet burtiski pēc dažām zilbēm man atmiņā atausa mūsu saruna, pēc kuras tevi atpazinu. Aleksandram ir neaizmirstams balss tembrs un neatkārtojams runas veids, tas pavediens ienāca tā kā zvaniņš, un es no tā netiku prom,” izteicās Šipkēvics.

Aleksandrs Samoilovs kopā ar Jāni Šmēdiņu ir Latvijas visu laiku veiksmīgākais pludmales volejbola duets. Būdami gan Eiropas, gan Pasaules čempioni volejbolā, viņi ir sasnieguši lieliskus rezultātus arī Olimpiskajās spēlēs.

Pēc atmaskošanas Samoilovs atklāja, ka lai arī bērnībā ir bijis kautrīgs dejotājs, tagad viņš aizraujas ar salsu. Viens no pavedieniem, kas samulsināja detektīvus, bija fakts, ka Zieds ir saistīts ar banku. Tā izrādījās taisnība, jo Aleksandrs ir absolvējis Banku augstskolu, kā arī viņa pirmā darba vieta bija bankā.

Aleksandram dalība šovā ir bijusi īsts piedzīvojums: “Man ļoti patika piedalīties šovā, manā dzīvē tas ir kaut kas pilnīgi jauns! Man patīk izaicinājumi un, kad man piedāvāja piedalīties, uzreiz teicu jā, un tikai pēc tam noskaidroju detaļas!”

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO