Ilze Grase-Ķibilde

FOTO: LETA

26. oktobrī apritēja gads, kopš pēkšņi mūžībā devās televīzijas personība un žurnālists Mārtiņš Ķibilds. Viņa sieva izdevumam "Privātā Dzīve" pastāsta par pirmo gadu bez Mārtiņa.

"Jau apritējis gads, pat grūti to aptvert. Šķiet ilgi, bet tanī pašā laikā tik tikko," nosaka Mārtiņa Ķibilda sieva Ilze Grase-Ķibilde. 

Šobrīd viņa strādā pie kāda īpaša projekta, kurā liela loma ir Mārtiņam. "Mēs ar ģimeni strādājam pie projekta, kas digitalizē Mārtiņa vēstures projektu atslēgas. Tā būs kā dzimšanas dienas dāvana Latvijai," solot, ka Ķibilda talanta cienītāji ar to tiks plašāk iepazīstināti novembra sākumā.  

Atgādinām, ka pērnā gada 26. oktobrī 46 gadu vecumā pēkšņi mūžībā devās televīzijas personība un žurnālists Mārtiņš Ķibilds. Pēcāk Mārtiņa ģimene sociālajos tīklos paziņoja oficiālo nāves iemeslu: "Autopsijas rezultāts ir īss un nepielūdzams: akūta koronārā sirds slimība. Mārtiņa sirds pārstāja pukstēt miegā Amsterdamas viesnīcā."

Ķibilds Latvijas Televīzijā veidojis un vadījis tādus raidījumus kā "Atslēgas", "Adreses" un "Kultūrdeva". Agrāk viņš bijis arī raidījuma "Gribi būt miljonārs?" vadītājs. Ķibilds bijis arī Latvijas Arhitektu savienības valdes priekšsēdētājs.

8. novembrī Torņakalna baznīcā, Rīgā, notika atvadīšanās no Ķibilda. Dienu iepriekš tika publicēta raidījuma "Adreses" sērija, kurā vēl filmējies Ķibilds - tā bija palikusi nepabeigta, taču, pateicoties viņa vecākajiem dēliem Gustavam un Brunim, nonāca TV ekrānos.

Foto: tuvinieki, draugi un kolēģi Torņkalna baznīcā atvadās no Mārtiņa Ķibilda

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO