Ekrānuzņēmums no video.

FOTO: Facebook

Sestdienas, 14. novembra, pēcpusdienā Tallinas centrā kāds vīrietis iestrēga autobusa durvīs un pēc tam tika vilkts pa ielas braucamo daļu, raksta laikraksts "Postimees".

Automātiskās autobusa durvis saspieda vīrieša kāju, kā rezultātā viņš zaudēja līdzsvaru un nokrita, un pēc tam autobuss sāka kustību uz priekšu, vilkdams viņu pa ceļa braucamo daļu.

Policija gaida papildu informāciju no cilvēkiem, kuri atradās konkrētajā autobusā.

Svētdien, 15. novembrī, pulksten 15.14 policijas iecirknis tika informēts, ka kāds vīrietis iestrēdzis starp autobusa durvīm, kas viņu vilcis pa ceļu. Ātrā palīdzība cietušo 29 gadus veco vīrieti nogādāja slimnīcā. Pēc provizoriskiem datiem jaunais vīrietis bijis alkohola reibumā.

Autobuss apstājās krustojumā pēc pagrieziena pa kreisi, kad pasažieri informēja autobusa vadītāju par notikušo.

Pasažieri palīdzēja vīrietim atbrīvoties no autobusa durvīm, visi pasažieri izkāpa no autobusa, un autobuss turpinājis braukt tālāk. Precīzi incidenta apstākļi tiek izmeklēti. 

Notikušā apstākļus izmeklē policija un starppilsētu un sabiedrisko autobusu uzraudzības dienests. "Mēs pilnībā sadarbojamies ar policijas un robežsardzes pārvaldi, lai uzzinātu, kā un kāpēc notika negadījums. No savas puses mēs noteikti darīsim visu iespējamo, lai šī situācija nekad neatkārtotos," sacīja dienesta pārstāve Olga Polienko.

"Papildu informāciju par lietu var komentēt policija. Dienests katru dienu strādā, lai nodrošinātu sabiedriskā transporta drošību. Mēs atvainojamies cietušajam un pasažieriem par notikušo," viņa piebilda.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO