FOTO: Twitter/@breakinglv/Natālija P.

Rīgā uz Dienvidu tilta piektdienas pēcpusdienā notikusi 18 automašīnu sadursme, aģentūrai LETA pavēstīja Valsts policijā (VP).

Plkst.16.46 policijā saņemts izsaukums par ceļu satiksmes negadījumu uz Dienvidu tilta. Pēc sākotnējās informācijas bija notikusi divu automašīnu sadursme starp "Audi" un "Smart" marku automašīnām apledojuma dēļ.

Notikuma vietā ieradās policija, konstatējot, ka sadursme notikusi starp 18 automašīnām, proti, izveidojušies vairāki ceļu satiksmes negadījumi.

VP norādīja, ka notikuma vietā aizvien strādā policija, kā arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests. Informācija par cietušajiem tiek precizēta, bet šķietami smagu traumu nevienam nav, atklāja policijā.

Satiksme ir apgrūtināta centra virzienā, to regulē VP pārstāvji.

Piektdienas vakarā, gaisa temperatūra pietuvojoties 0 grādiem vai noslīdot zemāk, daudzviet Latvijā uz autoceļiem veidojas apledojums, liecina VAS "Latvijas valsts ceļi" mājaslapā pieejamā informācija.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi ir uz gandrīz visiem valsts nozīmes ceļiem Rīgas apkārtnē, kā arī uz Ventspils šosejas, atsevišķos Vidzemes, Siguldas un Daugavpils šoseju posmos.

Tāpat daudzviet apledojums veidojas arī uz reģionālajiem un vietējās nozīmes ceļiem.

Jau ziņots, ka Rīgā uz Dienvidu tilta piektdienas pēcpusdienā notikusi 18 automašīnu sadursme. Tikmēr vairāki sociālo mediju lietotāji vēsta par avārijām uz ceļiem arī citviet Latvijā, ko veicinājis apledojums.

Ceļu uzturētāji šādos apstākļos aicina autobraucējus būt īpaši piesardzīgiem, ieturēt lielāku distanci līdz priekšā braucošam transportlīdzeklim, neveikt straujus manevrus, kā arī izvēlieties braukšanas apstākļiem un autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu ātrumu. Īpaša piesardzība jāievēro rīta stundās, kā arī uz ceļiem, uz tiltiem, pie ūdenstilpnēm, ceļa pārvadiem un brauktuvēm, ko ieskauj meži, kur melnā ledus varbūtība ir lielāka.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO