7. martā kanālā TV3 un televīzijā Go3 tiks sākta iespaidīgākā minēšanas spēle šovā “Balss maskā”. Iepazīsties ar maskām un atklāj pirmos pavedienus par tām jau tagad!

Spēkavīrs

Spēkavīrs neuzskata, ka spēks ir mērāms dūru izveicībā, bet drīzāk intelektā un talantā. Kvalitatīvas dzīves baudītājs, ģimenes cilvēks. Piedzīvojumu meklētājs, bet labprāt arī mājās sēdētājs. Ja piedzīvojums – tad ar lielo P!

Fēnikss

Ugunīgs emulators, kas katru dienu paceļas no pelniem jaunā tēlā. Drosmīgais un pārliecinātais Fēnikss iekaro sirdis ar uzvarētāja attieksmi. Baidās no ugunsdzēsējiem.

Ciklops

Atceļojis pie mums no citas planētas – harmoniskas un sakārtotas. Absolūtā grācijā lido cauri kosmosam ar mērķi darīt apkārtējos laimīgus. Īpašas pazīmes: ir viena acs, bet daudz mīlestības.

Sēne

Šai Sēnei mežā ir viskrāšņākā cepurīte. Dzīves filozofija – pārāk neiespringt un darīt to, kas pašam patīk. Pie tās Sēne arī ļoti pieturas. Sēne ir talantīga un izpalīdz saviem tuvākajiem.

Lūsis

Elegants un lunkans mincītis, pilnīgs pretstats tipiskajam mājas kaķim. Līderis gan vietējos brikšņos, gan tālu zemju ekosistēmās. Hobijs - rokdarbi.

Baltais vilks

Baltais vilks ir lāga zēns. Ļoti labprāt uzturas savā barā, ir lojāls, paļāvīgs, taču reizēm mēdz aizsapņoties. Baltais Vilks vēl ir jauns, tādēļ reizēm iekuļas kādā ķezā. Labprāt dejo, priecājas un bauda dzīvi.

Siļķe kažokā

Siļķe kažokā labprāt pavada laiku sabiedrības krējumā. Eleganta, izsmalcināta dāma, kurai patīk pievērstā uzmanība. Siļķei ir daudz talantu, kurus viņa labprāt izkopj un rāda ari citiem. Siļķe ir Baltijas jūras Merilina Monro.

Planēta

Noslēpumains filozofs un ēterisks prātotājs. Beidzot sapratis īsto dzīves gudrību un sasniedzis transcendentālu mieru, tādēļ citi nāk pie Planētas pēc atbildēm. Mīļākais sporta veids - meditācija.

Zilais pūķis

Mīlīgais un ņiprais pūķis no pasaku valstības. Bērnišķīgo naivumu izmanto savā labā, tādēļ vienmēr visu izdara pa savam prātam – arī tad, ja priekšā trīsgalvains cilvēkēdājs. Mīļākā filma - “Bezgalīgais stāsts”.

Taurenis

Taurenis ir īsta meksikāņu drāma. Karstasinīgs un emocionāls. Taurenis apzinās savus talantus un spējas, tādēļ nekaunas no sev pievērstās uzmanības. Ja nepieciešams – ir gatavs pļaukāt, ģībt, krist pa kāpnēm.

Zebra

Pašpārliecināts džeks no metropoles ar vienkāršā puikas dvēseli. Ir stils, ir “funk”, bet dažreiz varētu būt vairāk naudas. Vājā vieta - kakla sāpes.

Saules meita

Saules meita ir īsta latvju zeltene. Dievina visu latvisko un iemieso sevī latviskās tradīcijas. Dainu tēva un Saules mīlestības bērns. Apčubina un apspīd visu latvju zemi, ķocītī vienmēr līdzi būs kāds ticējums, tautas mīkla vai tautasdziesma.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO