12. marta vakarā Latvijas Televīzijas raidījumā “Kā uzvarēt Eirovīzijā? Samantas Tīnas ceļš uz Roterdamu” skatītājiem tika prezentēts dziesmas “The Moon is Rising” videoklips. Klipa filmēšanas process komandai bija radošs izaicinājums un vēl nebijusi profesionāla pieredze.

Eirovīzijas dziesmas filmēšana aizņēma 15 stundas, bet sagatavošanās process – tikai mēnesi, pie kā strādāja radošā komanda - režisore un producente Samanta Tīna sadarbībā ar Aigu Baikovu (AiProduction) un operators Ritvars Bluka.

Filmēšanā kopumā piedalījās ap 50 cilvēkiem, tostarp 18 profesionālas dejotājas un 12 meitenes, kas dziesmas kontekstā katra simbolizē unikālu, individuālu sievietes tēlu.

“Videoklipa filmēšanas process bija amizants, ilgs un auksts - termometra stabiņš rādīja ap -10 grādiem, bet tas viss bija tā vērts, jo ar mani bija paši labākie!”, iespaidos par filmēšanu dalās dziedātāja Samanta Tīna.

“Dziesma iedrošina visas sievietes, kuras ir citādākas, iemīlēt sevi. Tikai mēs pašas varam sevi kronēt par karalienēm!” ir pārliecināta Samanta.

2021. gada Starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa fināls notiks 22. maijā Nīderlandes pilsētā Roterdamā, bet pusfināli – pirmais 18. un otrais 20. maijā. Latvijas pārstāve Samanta Tīna uz skatuves kāps otrajā pusfinālā.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO