FOTO: Publicitātes foto

Sestdien, 13.martā, Rīgā, Spilves ielā, atvērts pirmais Krievijas zemo cenu mazumtirgotāja "Mere" veikals Latvijā, aģentūru LETA informēja "Mere" attīstības vadītājs Latvijā Artjoms Volkovs.

Ar zīmolu "Mere" Eiropā darbojas Krievijā dibinātais tirdzniecības veikalu tīkls "Svetofor". Kā informēja Volkovs, "Mere" tirdzniecības tīklā patlaban ietilpst vairāk nekā 2000 veikalu, kas atrodas tādās valstīs kā Lietuva, Vācija, Polija, Serbija, Rumānija. Krievijā, Baltkrievijā un Kazahstānā uzņēmums strādā ar zīmolu "Svetofor".

Viņš stāstīja, ka SIA "Latprodukti", kas pārstāv "Mere" tīklu Latvijā, plāno valstī attīstīt zemo cenu pirmās nepieciešamības preču veikalu ķēdi, kur veikalu platība plānota no 800 līdz 1200 kvadrātmetriem. Pirmais "Mere" lielveikals atklāts Rīgā, Spilves ielā.

"Mere" klientiem sola par vismaz 20-30% zemākas cenas nekā jebkurā citā Latvijas veikalā, kas iespējamas minimālā tirdzniecības uzcenojuma dēļ. "Līdz pat 70% no "Mere" veikala piedāvājuma būs pārtikas produkti - piena produkti, gaļas produkti, dārzeņi, bakaleja, pusfabrikāti, garšvielas, dzērieni, bet 30% - nepārtikas preces, tostarp sadzīves ķīmija, rūpniecības preces, mājsaimniecības preces un sezonai aktuālas preces," stāstīja Volkovs. Viņš piebilda, ka tirdzniecības centrs paredzēts kā veikals-noliktava.

Līdztekus "Mere" attīstības vadītājs pauda, ka darbības uzsākšana Latvijā ir nākamais solis uzņēmuma attīstībai Baltijas reģionā. Lietuvā patlaban darbojas deviņi "Mere" veikali. Tāpat "Mere" veikalus plānots atvērt arī Igaunijā.

Patlaban uzņēmums "Latprodukti" meklē telpas nomai, lai atvērtu jaunus "Mere" tīkla veikalus Latvijā, savukārt tuvākajos "Mere" kompānijas attīstības plānos ietilpst veikalu tīkla paplašināšana visās Eiropas valstīs.

Volkovs norādīja, ka kompānija "Mere" ir viens no lielākajiem zemo cenu mazumtirgotājiem Austrumeiropā, un tā tirdzniecības tīklā ietilpst vairāk nekā 2000 veikalu, kas atrodas tādās pasaules valstīs kā Lietuva, Vācija, Polija, Serbija, Rumānija, Krievija, Kazahstāna un Baltkrievija. Viņš piebilda, ka Krievijā, Baltkrievijā un Kazahstānā uzņēmums strādā ar zīmolu "Svetofor".

Kā ziņots, Krasnojarskā dibināto veikalu tīklu "Svetofor" pārvalda kompānija "Torgservis", kuras lielākā īpašniece ir Šnaideru ģimene.

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka "Latprodukti" reģistrēta 2020.gada maijā, un tā pamatkapitāls ir 200 000 eiro.

Kompānija 60% apmērā pieder Krievijas pilsonim Sergejam Šnaideram, kurš arī ir "Latprodukti" patiesais labuma guvējs. Tāpat kompānijas līdzīpašnieki ir Jevgēnijs Pšeņitsuns (20%), Andrejs Šnaiders (12%), Valērijs Jakovļevs (5%) un Andrejs Veikulainens (2%).

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO