4. aprīlī uz TV3 šova “Balss Maskā” skatuves pirmo reizi kāpa visas astoņas šovā palikušās maskas – Spēkavīrs, Baltais Vilks, Siļķe Kažokā, Planēta, Taurenis, Zebra, Fēnikss un Saules meita. 

Vakara garumā uz skatuves izskanēja visdažādākās mīlas balādes, atspoguļojot mīlestību visās tās nokrāsās.

Pēc spilgtu emociju piesātināta vakara detektīviem nācās atmaskot vienu no maskām, un šoreiz tas bija Spēkavīrs, zem kura maskas slēpās populārais plastiskas ķirurgs Jānis Zaržeckis.

Spēkavīrs savu dalību šovā noslēdza, izpildot grupas “Genesis” dziesmu “I Can’t Dance”. Pēc uzstāšanās detektīve Samanta Tīna atklāja, ka priekšnesumā ir saskatījusi būtisku pavedienu, jo tās vārdos izskanēja frāze “A perfect body with a perfect face” (latv. val. “Perfekts ķermenis un perfekta seja”), sakot, ka: “Ar to, ko viņš prot darīt, es domāju, ka viņš ir savaldzinājis vairums sieviešu.”

Visi detektīvi bija vienisprātis, ka zem maskas slēpjas ārsts – detektīvs Jānis Šipkēvics un Baiba Sipeniece-Gavare bija pārliecināti, ka zem maskas slēpjas plastiskais ķirurgs Jānis Zaržeckis, savukārt Samanta Tīna domāja, ka tas ir plastiskas ķirurgs Jānis Ģīlis, taču Krivenchy minēja, ka tas ir gastroenterologs Hosams Abu Meri. 

Spēkavīrs uz izbalsošanas līnijas nonāca kopā ar Saules meitu, taču Baiba pamatoja, kādēļ detektīvi vienojušies izbalsot tieši Spēkavīru: “Tu neesi ne par kripatu sliktāks par Sauli, bet tas, ka tu esi atnācis savās drēbēs, ir cienījami, tādēļ mēs nolēmām tevi laist atpakaļ tajā spozmē, kur tu esi īsts virtuozs. Es esmu pilnīgi pārliecināta, ka tā garā rinda, kas gaida tavu talantu atgriežamies, pašlaik ir sastrēgusi. Mēs nevaram vairs likt viņiem ilgāk tevi gaidīt. Mēs tevi laižam atpakaļ operāciju zālē!”

Spēkavīrs, atbildot detektīvam Jānim Šipkēvicam par lēmumu piedalīties šovā, bija kodolīgs: “Piedalīties es piekritu uzreiz, jo man ir raksturīgi ātri pieņemt lēmumus gan dzīvē, gan darbā. Ja darbā es pieņemtu lēmumu par vēlu, tas nekam neder, ja pieņem ātri un nepareizi, tas arī ir slikti! Es domāju, ka šis bija pareizs lēmums un fantastiska pieredze! Es nebiju domājis, ka būs tik interesanti!”

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO