Svētdien, 25. aprīlī, TV3 šovā "Balss maskā" tika atmaskota Planēta, zem kuras slēpās laika ziņu vīrs un radio balss Māris Grigalis. Nu Grigalis publiskojis sirsnīgu video, kurā viņa bērni reaģē uz tēta ieraudzīšanu TV ekrānā.

Grigalis, par kura piedalīšanos šovā zinājusi vien sieva, pēc atmaskošanas vietnē "Instagram" dalījās ar video, kurā viņa dēli reaģē uz redzēto.

"Tas bij' noslēpumainākais un neaizmirstamais brīdis, kad mana ģimene to uzzināja!" pie video vēstīja Grigalis.

Komentāros ļaudis metās izteikt sajūsmas un apbrīnas pilnus komentārus par sirsnīgo video. "Noteikti pati foršākā atmaskošana pa abām sezonām!", "Tik forši! Līdz asarām!", "Superīgas emocijas!" - bija daži no komentāriem, kas lasāmi pie video. 

Jau vēstījām, ka Planēta noslēdzošajā vakarā izpildīja šūpuļdziesmu “Sēd uz sliekšņa pasaciņa”, kas ļoti aizkustināja detektīvus. 

Precīza savā minējumā bija detektīve Samanta Tīna, kura tieši pirms atmaskošanas veica savu trāpīgo minējumu, taču to apšaubīja Baiba Sipeniece-Gavare, sakot: “Ja tas ir Grigalis, tad es varu stāvus ielekt Daugavā, jo es ar Grigali katru rītu satiekos! Ja tas būs viņš, tad es tiešām lekšu!"

Foto: "Balss maskā" astotais raidījums un Māra Grigaļa atmaskošana

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO