Covid-19 un ar to saistīto ierobežojumu dēļ mūzikas un mākslas festivāls "Laba Daba" tiek pārcelts uz 2022. gada 5.-7.augustu. Biļešu tirdzniecība Biļešu servisa kasēs netiek pārtraukta, kā arī 2020. un 2021. gadā iegādātās biļetes būs derīgas arī 2022. gada festivālā, un to maiņa nav nepieciešama.

Festivāla organizatori, pasākumu aģentūra Pareizā ķīmija un Radio NABA norāda: "Arī ierastos apstākļos ieņēmumi no pārdotajām festivāla biļetēm nenosedz kopējās organizatoriskās izmaksas. Tāda situācija ir lielākajai daļai rīkoto koncertu un festivālu visā pasaulē. Festivāla budžetu veido vairāku sadarbības partneru pienesums un svarīga loma ir katram no tiem. Pandēmijas ietekmē budžeta plānošana ir vēl komplicētāka, jo jārēķinās ar papildu izdevumiem, piemēram, dalībnieku un apmeklētāju testēšanai un kontroles nodrošināšanai.

Izvērtējot riskus un ieguvumus kopējai sabiedrības drošībai un veselībai, saprotam, ka visiem patīkama festivāla organizēšana šogad nav iespējama."

Lai arī 2021. gada programma Covid-19 dēļ netika publiski izziņota, iespēju robežās tā tiks saglabāta uz nākamo gadu, nodrošinot ap 60 koncertprogrammām un teju 20 performancēm un izrādēm. Kopumā tiks pārstāvēti dažādi mūzikas žanri: regejs, folks, roks, elektronika, punk, ska un cita mūzika, ko izpildīs gan pašmāju mūziķi, gan mākslinieki no ārvalstīm. Kā vienmēr, bez maksas darbosies apsargāta telšu pilsētiņa skaistajā ābeļdārzā un būs pieejama plaša festivāla papildprogramma ar Dzīvo sapņu dārzu, īsfilmām, labdarības projektiem, sporta turnīriem, tirdziņu, radošām darbnīcām, meistarklasēm un citām norisēm.

Organizatori aicina iegādātās biļetes pietaupīt. Tie, kuri paguvuši iegādāties tās pērn, ir ieguvēji, jo biļešu tirdzniecība turpinās, un zemāk par šī brīža cenu biļetes nebūs pieejamas. Savukārt, tie, kuri objektīvu iemeslu dēļ, festivālu 2022. gadā apmeklēt nevarēs, par biļešu atgriešanu aicināti sazināties ar Biļešu servisu.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO