Piektdien, 16. jūlijā uz Tokijas olimpiskajām spēlēm aizlidoja pirmā daļa no Latvijas delegācijas.

Piektdien reisā uz Tokiju lidmašīnā sēdās olimpisko spēļu debitanti Agnis Čavars, Nauris Miezis, Kārlis Pauls Lasmanis, Edgars Krūmiņš, kā arī treneri Raimonds Feldmanis un Dāvis Feikners (visi - 3x3 basketbols).

Tāpat kā pirmie uz Tokiju devās pludmales volejbolisti Edgars Točs/Mārtiņš Pļaviņš un treneris Genādijs Samoilovs un arī Eiropas čempiones Tīna Laura Graudiņa/Anastasija Kravčenoka. Viņām līdzi uz Tokiju devies arī treneris Gustavo da Silva Roša.

Piektdien uz Tokiju izlidoja arī vienīgā Latvijas pārstāve šaušanas sportā Agate Rašmane un viņas treneris Vilnis Celmiņš.

18.jūlijā plkst.14.20 uz Tokiju dosies peldētāja Ieva Maļuka, Daniils Bobrovs un treneri Jūlija Kuzmina, Germans Jakubovskis, riteņbraukšanas treneris Toms Flaksis, kā arī Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko un viņas mamma un trenere Jeļena Jakovļeva.

Nākamā sportistu izlidošana uz Tokiju plānota 21.jūlijā.

6.jūlijā uz Tokiju devās trīs LOK amatpersonas - delegācijas vadītāja vietnieki Raitis Keselis un Andris Lupiks, kā arī delegācijas galvenā ārste un LOV vadītāja Līga Cīrule, kuri devās apskatīt olimpisko ciematu un visu teritoriju. Ceturtdien uz Japānas galvaspilsētu izlidos visi fizioterapeiti, divi sporta ārsti, LOK prezidents Žoržs Tikmers un ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks.

Olimpiskās spēles Tokijā plānotas no 23.jūlija līdz 8.augustam.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO