Festivāla bez distances “Var!Būt!” pirmā diena

FOTO: Jānis Škapars/TVNET

Rīgā norisinās pilsētas festivāla "Var! Būt!". Ieskaties gan stilistiski dažādo koncertu, gan festivāla kopnoskaņas fotogalerijā. Koncertu bija iespējams apmeklēt vakcinētiem klausītājiem, maskas teritorijā (arī iekštelpās) nebija jānēsā. 

Ar igauņu indīroka grupas "Ewert and The Two Dragons", dziedātājas Lindas Leen, poproka grupas "Carnival Youth" un eksperimentālā soul-pop trio "Kautkaili" uzstāšanos uz "Vasaras perona" skatuves, kā arī ģitārista Matīsa Čudara un bundzinieka Ivara Arutjunjana dueta, saksofonista Denisa Paškeviča modulāro sintezatoru mūzikas projekta "TEN KA", elektroniskās mūzikas mākslinieces Sign Libra, hiphopa mākslinieka Fiņķa un mūžīgā eksperimentētāja Platona Buravicka uzstāšanos uz "Hanzas perona" skatuves, 30. jūlijā noslēdzās pilsētas festivāla "Var! Būt!" pirmā koncertdiena.

Foto: Festivāla bez distances "Var!Būt!" pirmā diena

Ar britu kulta apvienības "The Tiger Lillies" uzstāšanos uz "Hanzas perona" skatuves, noslēdzies pirmais eklektiskās un kvalitatīvās mūzikas festivāls bez distances "Var! Būt!". Piedāvājam ielūkoties festivāla otrās dienas fotogalerijā.

Otrajā festivāla dienā bija iespēja vērot arī hiphopa mākslinieka Ozola, džezfanka grupas "Very Cool People", apvienības "Jakob Noiman Festival Band" uzstāšanos uz "Vasaras perona" skatuves, kā arī vācu minimālista Niklas Paschburg, dziedātājas un pianistes Elīnas Silovas, dzejas un skaņu eksperimentu apvienības "Orbīta", sintpopa grupas "Kasetes", krieviski dziedošās alternatīvā roka grupas "Nikto" un aktieru ansambļa "Regīna" koncertu.

Foto: Festivāla bez distances "Var!Būt!" otrā diena

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO