Vakar, 12. augustā, Igaunijā, Vidu ciematā notika nopietns ceļu satiksmes negadījums, kā rezultātā slimnīcā smagā stāvoklī tika nogādāts 28 gadus jauns vīrietis, vēsta laikraksts "Postimees".

Negadījums noticis plkst. 4.50 uz autoceļa Kjaesla-Karala-Loneete 11. kilometrā. Uz izsaukumu reaģēja neatliekamā medicīniskā palīdzība un glābēji.

"Vēlāk tika lūgta arī policijas iesaiste, jo atklājies, ka situācija esot krietni nopietnāka - mašīna nobraukusi no ceļa un ietriekusies kokā," norādīja Kuresāres policijas iecirkņa dienesta patruļas vadītājs Matiss Siks.

BMW spēkrata šoferis mašīnā bijis viens. 28 gadus vecajam šoferim paša spēkiem izdevies piezvanīt glābējiem un ziņot par notikušo. Lai atbrīvotu viņu no mašīnas, bija nepieciešama glābēju iesaiste.

Ātrā palīdzība nogādāja šoferi slimnīcā ar smagām traumām. Vēlāk ar helikoptera palīdzību vīrietis tika nogādāts slimnīcā Tallinā. 

Sākotnējā informācija liecina, ka negadījums noticis, jo vīrietis traucies ar 200 km/h lielu ātrumu. Tāpat tiek pieļauts, ka šoferis atradies reibuma stāvoklī, taču to noteiks ekspertīzē. 

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO