FOTO: Valsts policija/Publicitātes foto

Septembra beigās Valsts policijas (VP) Madonas iecirkņa policisti sadarbībā ar kinologu un dienesta suni Darvinu par marihuānas tirgošanu aizturējuši divus vīriešus.

Kā aģentūru LETA informēja VP Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne, Madonas policisti bija saņēmuši informāciju par personām, kuras ir saistītas ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti, tāpēc policisti kopā ar VP kinologu nodaļas Zemgales grupas kinologu un dienesta suni Darvinu veica pasākumus nozieguma atklāšanai.

24.septembrī Madonas novada Cesvainē policisti aizturēja divas personas par nelikumīgu narkotisko vielu apriti - glabāšanu un realizāciju, un veica dzīvojamās ēkas un automašīnas kratīšanu. Kratīšanas laikā tika izņemta narkotiskā viela - marihuāna, kā arī ar tās realizāciju saistīti priekšmeti. Pašlaik policija turpina izmeklēšanu, lai noteiktu precīzu konfiscēto vielu daudzumu un sastāvu.

Aizturētajiem - 2001.un 1985.gadā dzimušiem vīriešiem - piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Par šo gadījumu ir sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253.1.panta otrās daļas - par narkotisko vai psihotropo vielu iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu realizācijas nolūkā vai psihotropo vai narkotisko vielu neatļautu realizāciju, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās, norādīja Vaskāne.

VP informāciju par personām, kuras iegādājas, tirgo vai uzglabā nelegālās cigaretes un alkoholu, kā arī psihotropās un narkotiskās vielas, iegūst operatīvas darbības rezultātā, taču nereti arī iedzīvotāji informē policiju par kādas personas pretlikumīgajām darbībām, par ko likumsargi izsaka pateicību un aicina arī turpmāk ziņot par šāda veida noziegumiem.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO